Print
Category: Ціннісне ставлення до праці
Hits: 2965

    5 червня учні  5-6 класів Клубовецької школи їздили  на екскурсію у місто Тисменицю, в наш районний центр. Тисмениця - старовинне місто, їй 850 років. Перші згадки про Тисменицю у 1143 році. З 1449 року Тисмениця має магдебурзьке право. Населення міста 9800 чоловік. Тисмениця – ремісничий і творчий центр Прикарпаття.

Ми відвідали цікавих місць: були у лікарні, краєзнавчому музеї, пожежній частині. У лікарні ми бачили, як надають першу медичну допомогу, кабінет, де проводять процедури, ящики з необхідними стерилізованими інструментами для лікарів. 

Потім відвідали краєзнавчий музей міста Тисмениці. У  музеї  багато експонатів. Нам сподобалася карта Тисмениці, старовинні речі, воскові фігури. Здавалося, що вони справжні. Цей музей організував наш колишній директор школи Гаврилюк Степан Васильович.

Наступним місцем нашої екскурсії була Тисменицька пожежна частина. Пожежники розповідали як запобігати пожежі, як поводитися з вогнем, з електричними приладами. Пожежа і праця пожежника – дуже небезпечні. Ми  одягали пожежний костюм, розглядали різні прилади для ліквідації пожежі. Нам розказували, як ними користуватися.

 Потім зробили фото на пам’ять. Екскурсія тривала приблизно 4 години.  Ми вдячні організаторам екскурсії  Віктору Андрійовичу Дуридівці та Віктору Васильовичу Ткаченку. А також Володимиру Федоровичу Сидорику за допомогу у висвітленні події. Екскурсія дуже корисна, повчальна і пізнавальна.  Ми довідалися багато нового про професії пожежника, лікаря та працівників музею.

   Павлюк Анна 5 клас

Враження про екскурсію

Хочемо поділитися враженнями про екскурсію, яку організували наші вчителі-вихователі  Віктор  Васильович  та  Віктор  Андрійович для загону «Сонечко». Зранку ми   вирушили  у місто  Тисменицю. Ми довідалися багато цікавого про наш районний центр. Побували у  пожежні частині, у відділенні швидкої медичної допомоги,  музеї історія міста Тисмениці.  У музеї переглядали  різні  стародавні  фотографії,  стародавний  одяг  та  одягнені  воскові фігури людей.  Вони були немов живі.

 У пожежній частині ми побачили різні прилади для порятунку людей та багато цікавого. Пожежники старалися показати нам всі інструменти, транспорт та одяг, який використовують при гасінні пожежі, а також, як ними користуватися. Це було цікаво. Медики розповідали, яка складна і відповідальна у них праця. Вони дбають про людину, про її здоров’я, надають термінову, невідкладну допомогу. Ми дізналися багато цікавого.  Ми дуже раді, що побували на екскурсії.

Щешурак Тетяна та Бойко Вероніка, 5 клас