9 грудня в музеї історії міста Тисмениці імені Степана Васильовича Гаврилюка (засновника музею та колишнього директора Клубовецької школи)  відбувалася вистава  творчих робіт учнів школи мистецтво ім.  Й. Княгиницького.  Були представлені малюнки, аплікації, роботи виконані пластиліном – усе на святкову різдвяну тематику. На стінах музею  мовби ожили  ялинки, ангелики, Миколай, звірята. Гості захоплено розглядали дитячі роботи,обговорювали, фотографували. На виставці можна було побачити роботи учнів Клубовецької ЗОШ Марцінко Тетяни (9 клас). Турик Наталії (5 клас), Палагіцької Анастасії (2 клас).

 

    З вступним словом виступила директор музею Лишега Л.В. Вона привітала усіх учасників виставки та запросила до слова новообраного міського голову.  Сворак С. Д. сказав, що зачарований усіма роботами та пообіцяв усіляко сприяти розвитку та підтримці обдарованих дітей Тисмениччини. Слово мала голова Союзу Українок Тисменицького району Я. Підлуська. Вона побажала усім миру в Україні та щедрих подарунків від Святого Миколая.

   Восени проходив конкурс юних митців. Присвячений другій річниці Революції Гідності під назвою «Молоде покоління гідності».  Учасниця конкурсу наша дев"ятикласниця Марцінко Тетяна  виборола призове місце. Дипломи вручав головний спеціаліст відділу освіти Андрій Богданович Татарин.

   Усі присутні батьки щиро раділи за успіхи своїх дітей та дякували викладачці Теличкан Надії Василівні за те, що любить дітей, вчить творити та виховує в них любов до прекрасного.

   Я вкотре переконалась, що малювання – це дуже складна наука. Успіху та результатів в малюванні можна досягти, якщо багато працювати і вчитися. <Я впевнена, що дитина, яка займається творчістю, чи то малює, чи співає, танцює – обов’язково виросте доброю, щирою, чутливою та здатною робити тільки хороші вчинки. Хочу побажати усім діточкам здоров’я. творчих успіхів. Завжди усміхатися та радіти життю. Нехай береже усіх Господь.

Світлана Турик, вихователь ГДП «Сонечко»

На світлинах: творчі роботи та малюнки - Наталії Турик; перша робота з пластиліну Анастасії Палагіцької.