Print
Category: Ціннісне ставлення до мистецтва
Hits: 2535

   23 грудня 2015 року учні Клубовецької школи відвідали Івано-Франківський обласний музично-драматичний театр імені Івана Франка. За ініціативи вчителів та класних керівників був організований шкільний (учні середньої та старшої школи) перегляд музичної комедії на дві дії «Ніч перед Різдвом» за мотивами Миколи Гоголя. За сприяння директора школи Володимира Ярославовича Пронюка організовано шкільний автобус, який привіз школярів в Івано-Франківськ та забезпечив повернення додому. Загалом на виставу переглянуло 51 учень 6-11 класів та 13 вчителів (серед яких  класні керівники та просто бажаючі).

  

   Діти отримали море задоволення від професійної гри акторів. Тематика вистави надзвичайно актуальна у передсвяткові дні. Діти мали можливість зануритися у казку і естетично збагатитися від виступу. 

Записано зі слів вчителя англійської мови Сенко Людмили Михайлівни,

головного ініціатора поїздки у драмтеатр

Ніч перед Різдвом   

   23 грудня ми побували в Івано-Франківськом драмтеатрі на виставі Миколи Гоголя "Ніч перед Різдвом". Біля школи нас чекав автобус і нас близько сімдесятеро відправилися в театр. За кожний клас відповідав класний керівник. Ми організовано зайшли в театр, роздягнулися в гардеробі і зайняли вказані місця. Театр дуже красивий, тут особлива атмосфера.

   Вистава дуже цікава, захоплива, весела. Тривала приблизно півтори години, дві дії. Актори дуже гарно колядували, винесли Різдвяну шопку на сцену. Головними героями вистави "Ніч перед Різдвом" були Оксана та Вакула, вони любили одне одного. Мені сподобала гра акторів, котрівиконували ролі Оксани, Відьми. У виставі було задіяно аж 35 акторів.

   Ми щасливо добралися додому, дорогою говорили про виставу, ділилися враженнями, сміялися з диваків-героїв, зокрема дяка. Дякуємо організаторам походу в театр, дякуємо всім вчителям і директору школи.

   Нас супроводжували: Володимир Ярославович Пронюк, Наталія Василівна Івасюк, Світлана Василівна Татарин, Володимир Федорович Сидорик. Віктор Васильович Ткаченко, Людмила Михайлівна Сенко, Світлана Миколаївна Дуридівка, Надія Богданівна Самборська, Наталія Ігорівна Михайлишин, Оксана Петрівна Проценко та інші. Це гарний новорічний дарунок для нас. Дякуємо!

Тетяна Фігураш, 10 клас

Культурний відпочинок у театрі 

   У напружений тиждень завершення першого семестру навчального року в період директорських контрольних ми вирішили культурно відпочити - поринути в комедію Миколи Гоголя "Ніч перед Різдвом" ("Вечори на хуторі біля Диканьки"). 23 грудня учні 6-11 класів з класними керівниками шкільними автобусами, про які подбав наш директор школи, вирушили в Івано-Франківський обласний драмтеатр імені Івана Франка.

   Ми сиділи на балконі, нам дуже добре було видно сцену і гру акторів. Вистава чудова, дуже гарний дяг акторів, гарна коляда, весела атмосфера.

   Коли поверталися ми розглядали красивий Івано-Франківськ весь у гірляндах, вогнях святкових. Хочеться ще побувати у таких місцях, у театрі по-особливому себе відчуваєш. Було класно. Ми гарно відпочили і відчули приближення Нового року та Різдва.

Хомут Марія, 7 клас