З книгою подружишся, розуму наберешся

   15 листопада третьокласники Клубовецької загальноосвітньої школи провели бібліотечний урок-казку «Наша книжечка охайна – вірна подруга дітей». Глядачі опинилися у справжньому Королівстві книг, серед улюблених казкових персонажів. Бібліотекар Марія Палагіцька ознайомила своїх юних читачів із новою книгою, яка прибула у бібліотеку із Дніпропетровщини. Учні інсценізували п’єсу Лариси Омельченко з однойменною назвою. Діти по-справжньому переживали і лікували Книжечку, сварилися із Васьком-Замазурою.

 

Погляньте, як опікуюється Книгою  Книжковий Лікар, Лисичка-Медсестричка, Горобчик. Маленькі глядачі раділи, що Книга одужала а розбишака Васько виправився. Вони добре запам’ятали, що лікарство для книги називається Клей. 

Свято було сонячне, добре і повчальне. Всі виступаючі мали яскраві гарні костюми, звучало багато пісень про книгу і бережне відношення до неї. А сцена була дуже казкова. Наприкінці святв бібліотекар Марія Дмитрівна вручила подячні грамоти всім учням, які взяли участь у благодійній акції "Подаруй книгу бібліотеці".

Ми дякуємо автору п"єси «Наша книжечка охайна – вірна подруга дітей» Ларисі Омельченко за добру і повчальну книжку. І бажаємо нових творчих успіхів.

А організували це казкове свято - класовод Татарин Світлана Василівна, педагог-організатор Олеся Романівна Марцінко та бібліотекар Марія Дмитрівна Палагіцька.

Кохман Вероніка, 6 клас