Тисменицька районна юнацька бібліотека провела 12 грудня презентацію книжки Йосипа Карпіва “На цісаревих іменинах” для читачів молодшого шкільного віку та вчителів початкових класів. У цьому святковому дійстві брали участь клубовецькі школярв і керівник драматичного гуртка Слупська Світлана Ярославівна. Методист районної бібліотеки Любов Володимирівна Глодов’юк, яка вела сценарій свята, розповіла дітям зміст книжки, до якої входять народні казки, притчі, прислів’я і приказки, загадки, жарти, повчальні вірші, зібрані в селі Клубівці від людей старшого покоління.

 

Тисменицькі і клубовецькі школярі декламували вірші та інсценізували притчу “Про золоту ляльку”. Ролі виконували: Антошків Олег, Баб’як Павло, Гудзовський Руслан, Самборський Ігор, Лялик Олег та Овчарчин Оксана. Автор книжки розповів про те, яке значення мають казки для розумового розвитку дітей, переповів кілька повчальних творів.

Свято книжки відбулося в доброзичливій атмосфері. Учні спілкувалися зі своїми старшими наставниками. Після виступу вчителів Тисменицької школи юні читачі подарували автору книжки квіти і разом сфотографувалися.

Овчарчин Оксана, учениця 7 класу