Впродовж двох днів, 25-26 грудня, відбувалися новорічні святкування у нашій школі. Молодші класи та дошкільнята  заповнили новорічним настроєм школу 25 грудня, учні 5-11 класів - 26 грудня. Старшокласники цього року представили глядачам сміливі проекти з “модерними” персонажами. Кожен клас підготував окрему новорічну історію, яку майстерно переповідали і прив'язували до приходу Нового року, до перемоги добра над злом, до торжества справедливості. Лунали гарні вітання та дзвінка українська коляда.

 

Головні ролі виконували: Дід Мороз — Руслан Федорак, Снігурочка — Христина Квасніцька, ведуча — Іванна Пронюк з 11 класі та ведучий — Олег Антошків із 8 класу. Пісню-замальовку до кожного новорічного виступу “Новий рік  виконувала Христина Негела з 11 класу. Свято починалося з Новорічного ключого моменту, де Дід Мороз розшукує свою Снігурочку. Після зустрічі, розпочинається Новорічне дійство.

Аналізуючи підготовку та проведення цьогорічних Новорічних ранків, заступник директора по виховній роботі Татарин Світлана Василівна, зазначила: “… початкові класи святкові ранки провели у вигляді новорічних казок, в яких були задіяні всі учні. Відчутна батьківська активність, як в підготовці костюмів так і в допомозі вчителям-класоводам і в присутності на святі.

   У старших класах, відповідно до віку: п’ятий клас інсценізував казку “Дванадцять місяців”, шостий клас —”В гостях у Снігової королеви”, сьомий клас підготував концертний варіант з привітаннями та колядками. Учні восьмого класу придумали казку про викрадення Нового року. У дев’ятому класі була казка на сучасний лад “Пригоди Попелюшки”. Зразу ж відзначу, що 11 клас підготувався дуже відповідально. Вони представили свій сміливий проект зустрічі Нового року.

   На мою думку, цьогорічні представлення у старшокласників потребували більшої активності з боку школярів та батьків.”

Величезну організаційну та підготовчу роботу провела педагог-організатор Олеся Романівна Марцінко та вчителі-класоводи. Особливі слова подяки висловлюємо завідуючим клубом Середюку Роману, вчителю музики Богдану Михайловичу Маланюку та всім батькам, які проявили інтерес та активність до шкільного життя, підготували яскраві колоритні костюми, новорічні дарунки для дітей.

   Хочемо, щоб сповнилися всі ті світлі побажання, які лунали на Новорічній шкільній сцені. Щоб кожен учень поніс додому світло та радість цього свята і поділився з рідними. Щасливого Нового року і веселого Різдва!

 Світлана Татарин, заст. директора школи по виховній роботі