Print
Category: Ціннісне ставлення до мистецтва
Hits: 2532

 

14 березня 2014 року наша школа приймала поважних гостей - директорів шкіл Тисменицького району. Вітальним словом їх зустрічали та бажали плідної роботи учні молодших класів. Программа семінару була дуже насичена Ми зупинимося на одному із пунктів роботи - виховному заході, який заповнив часовий проміжок з 12.50 по 13,30. Відповідала за мистецьку программу педагог-організатор Олеся Романівна Марцінко.

 

 

Тема заходу була продиктована часом — ми ще знаходимося у Шевченковому Ювілеї, у його славетній 200-річній даті. У задуміі — ця концертна програма продовжила недільне пошанування Кобзаря, яке відбулося у нашій школі. Лінія Тарасової долі вела у сьогодення, у історичні події, які зараз переживає наша Україна. Одинадцятикласники Квасніцька Христина, Пронюк Іванна та Федорак Руслан упевнено та талановито розгортали сюжет, запрошуючи на сцену  наймолодших шанувальників Тараса Шевченка, які голосисто та впевнено говорили про любов до Кобзаря. А потім під їхні оплески Оксанка Овчарчин принесла до залу солов’їну пісню.  Дитячу сторінку завершила театральна постановка “Дитинство Тараса”, яку зіграли Досюк Валентин (Тарас), Досюк Вікторія (Оксанка) та Турик Ігор (Степанко) з 3 класу.

Про дорослі дороги Тарасової долі вже розповідали старшокласники та випускники нашої школи: Надія Пронюк з 8 класу читала уривок з поеми “Катерина”, Микола Старчук - сторінками Кобзаря, Марія Молощак  - “І мертвим, і живим…” Шевченкові твори  та присвяти Кобзарю виконували Христина Негела, Роман Середюк, Іванна Федочук, Іван Палагіцький та Тарас Пронюк.

Шевченків “Заповіт” виконали всі разом виступаючі та гості семінару. Виступ завідуючої районним відділом освіти завершив цю мистецьку сторінку. Гості мали нагоду переглянути виставку учнівських малюнків "Стежками Кобзаревих дум". А також дві настільні виставки раритетних “Кобзарів” та портретів Кобзаря, збережених у нашому селі (справа в коридорі). Ліворуч виставка української вишивки “Молитва на полотні”, яку організували учні, вчителі та батьки з нагоди 200-річчя Тараса Шевченка.

Фотокореспондентами на семінарі були Йосип Карпів та Надія Самборська. Інформацію про основні питання, розглянуті на семінарі читайте на наступній сторінці.