Print
Category: Ціннісне ставлення до мистецтва
Hits: 2486

На восьми столах ледве умістилася велика виставка вишитих образів та картин, організована з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Григоровича Шевченка у Клубовецькій загальноосвітній школі. «Молитви на полотні» - задум учнів, батьків та вчителів показати красу української вишивки, велику пошану та прославу Бога і всіх святих нашої Церкви. Експозиція настільки красива і захоплююча, що очей відвести неможливо. Роботи вишиті хрестиком та бісером. Є також мальовані картини та образи.

 

Здійснили цей задум: заступник директора школи Тарарин Світлана Василівна, бібліотекар Палагіцька Марія Дмитрівна та представник батьківського комітету Пронюк Марія Іванівна. Велику допомогу в організації надала клубовецька майстриня Гвоздецька Олеся Миколаївна.

  Директор школи Володимир Ярославович Пронюк висловив подяку усім учасникам виставки «за значний внесок у справу збереження, пропаганди та збагачення культури української вишивки, допомогу в організації виставки творчих робіт мешканців села Клубівці «Молитви на полотні», проведеної у рамках відзначення 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка в Клубовецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів у березні 2014 року». Зокрема:

Гвоздецькій Олесі М.

Гудзовській Лесі В.

Карпів Галині Р.

Кульковій Галині С.

Марцінко Олесі Р.

Малець Любові  Д.

Нищук Світлані С.

Павлюк Наталії М.

Павлюку Івану Д.

Парадній Марії В.

Пронюк Марії І.

Проценко Оксані П.

Самуляк Любові Я.

Сташків Марії В.

Татарин Світлані В.

Ткачук Анастасії М.

Турик Анні Д.

Федорак Марії С.

Фицик Галині Р.

Наймолодша вишивальниця, учениця 2 класу, Ткачук Анастасія Мирославівна принесла на виставку свою красиву роботу "Ангел-Хоронитель".

Маємо надію на організацію значно ширшої виставки вишитих робіт клубівчан, бо знаємо, що вишивальниць у селі, серед учителів та учнів є досить багато.

Автор фотографій Антошків Іван.