Print
Category: Ціннісне ставлення до мистецтва
Hits: 2675

    22 червня на сцені Клубовецької школи відбулася прем'єра вистави "Жабенята в червоних плащикахза мотивами казки Гелени Бехлерової. Режисер-постановник, завідувач клубовецьким драматичним гутком,  Світлана Ярославівна Слупська з колективом юних акторів - учнями другого класу, оживили казку польської авторки на шкільній сцені.

 

Хвилююче артисти та глядачі  пережили всі небезпеки, які чатували двох жабенят, котрим набридли зелені плащики і вони забажали одягнути червоні. За сюжетом жабенята скликали на гостину всіх птахів та звірят, які мають червоний одяг: Дятликів, Трясихвістку, Мухомора, Сонечка та Горобчиків. Веселилися з ними, не слухали жодних застережень. І лишень, коли врятувалися від великого Чорногуза (артист - Павло Баб'як, 8 клас), зрозуміли слова Мудрої Жаби, роль якої зіграла Хомут Марія з 5 класу: що зелене забарвлення захищає їх. І вже жабенята не хотіли міняли своїх плащиків. А автор, якого зіграла Світлана Слупська, по-материнськи повчальо, вчила шанувати те, що дав їм Господь.

Враження від вистави очікуємо від глядачів. А тим часом вітаємо з чудовою прем'єрою і талановитою грою весь творчий колектив. Дякуємо Світлані Ярославівні Слупській та Оксані Ярославівні Самуляк за великі старання, які так яскраво втілилися на сцені.

На світлинах Іванни Стецюк: фрагменти вистави - справжньої казки, зі красивими декораціями, яскравими костюмами та театральним дійством.

Ролі виконували: 

Автор - Світлана Слупська;

Жабенята - Стецюк Ілона, Ткачук Анастасія;

Чорногуз - Баб'як Павло;

Мудра Жаба - Хомут Марія;

Сонечка: Бабій Надія та Вовк Ангеліна;

Трясихвістка - Павлюк Тетяна;

Мухомор - Гудзовський Ярослав;

Дятлики:

Кульков Богдан,

Федорчук Андрій. Горобчики: Палагіцький Олег та Грушецький Іван.

Мої враження 

Мені було дуже приємно працювати з юними артистами. Всі вони дуже цікаві і творчі. На перший репетиції уважно слухали казку, отримували ролі і дуже раділи. Адже казка – це улюблений жанр дітвори. Потім обговорювали і відтворювали свої костюми. Я захоплено слухала їх.

 Друга репетиція була більш відповідальніша . Треба було навчити дітей відтворити їхню роль, з кожним зокрема. Вони молодці, швидко сприймали. В загальному репетиції проходили цікаво. Діти проявляли свою фантазію. Остання репетиція відбулась на сцені з декораціями. Скільки втіхи було! Діти краще входили в образ, цікаво грали, адже попали в світ казки.

 Відчутна велика підтримка вчительки Оксани Самуляк. Щира подяка батькам за їхню співпрацю. Їхня фантазія і робота була видна на сцені (у костюмах.)

 Я задоволена грою дітей. Надалі буду з ними працювати, заохочувати інших. Всі наші сільські діти творчі і перспективні. Тільки треба знайти підхід до них, зацікавити, підтримати і допомогти. Чекайте нових творчих задумів і проектів.

Світлана Слупська, керівник драматичного гуртка