Print
Category: Ціннісне ставлення до мистецтва
Hits: 3641

   Новий рік починається із настрою. Отож новорічний настрій почали створювати у своїх класах вихованці груп продовженого дня. зі своїми вихователями Оксаною Петрівною Проценко та Галиною Романівною Березною. Маленькі руки творили дива. У них оживали ялинки, сніжинки, квіти, пташки тощо. Виготовляли свої прикраси із квілінгу. Квілінг – це мистецтво скручування паперу. Техніка квілінгу відома ще з ХV століття, тоді це вважалось справжнім мистецтвом. Сьогодні квілінг отримав друге дихання, він популярний у багатьох країнах світу. Цим методом створюють різноманітні композиції. Квілінг ще називають – паперовою філігранню.

  

   На групі продовженого дня ми робили з Оксаною Петрівною ялинки із кольорового паперу. Потім накручували квілінг і виготовляли з нього прикраси для ялиночки:  зірочки та сніжинки. Ми прикрашали її бантиками, дзвіночками, бусинками та різнокольоровим дощиком – зеленим, фіолетовим, білим та срібним. А також у нашому класі є велика ялинка. У нас з’явився гарний новорічний настрій. І в класі стало дуже гарно.

Атаманюк Аліна, 4 клас

   Працювати з квілінгом нас навчила вихователька Оксана Петрівна. Цей тиждень на групі продовженого дня виготовляли новорічні ялинки. Спершу малювали їх на папері. Потім вистригали і приклеювали прикраси, виготовлені із квілігну. Ялинки вийшли дуже красиві. Ми крутили із квілінгу усякі фігури, присипали ялинку різноманітними блискучими прикрасами. Виготовлені руками ялинки ми припричепили на шкільну дошку. Вони гарно прикрасили наш клас.

Ромах Надія, 4 клас