25 грудня, якраз у католицьке Різдво, відбулося новорічне свято в групі дошкільного виховання «Сонечко». Біля гарно прибраної ялинки зібралися юні вихованці у красивих костюмах. Грала музика. Діти були веселі і водночас схвильовані, ми відчували їхні емоції. Вихователька Світлана Ярославівна була ведучою свята, вона  підбадьорювала та підтримувала кожного виступаючого. Батьки з великим задоволенням спостерігали за святковим дійством та переповнювалися гордістю і любов’ю за своїх дітей.

  

   Виступ дошкільнят розпочався піснею «Новий рік». Потім п’ятилітки декламували вірші і водили хоровод, приспівуючи «У лісі-лісі темному». Всі були красиво одягнені у костюми казкових героїв. Тут була Фея, Королева, Зима, Царівна Нічка, Принцеса Зіронька, Червона Шапочка, Ангелик, Вовк, Лисиця, Котик, Левчик, Робін Гуд та інші. На свято завітав Дід Мороз (Данилюк Назарій із 7 класу). Дошкільнята радо зустріли його і з Дідом Морозом водили веселі та дзвінкі хороводи. Клас був святково прибраний, посередині красуня-ялинка, новорічні гірлянди, сніжинки. Ми були в захопленні від новорічного дійства. Біля цих малят ми поринули в дитинство, в той час, коли ми були такими ж маленькими. Гадаємо, що й всі присутні сьогодні згадали своє дитинство.

  Дошкільнята були дуже активні. Коли Дід Мороз загадував загадки вони дружно та голосно відповідали. За добре відгадані загадки вихованці отримали чарівні солодкі сніжинки.

   Свято продовжили конкурси: хто швидше сяде в кріселко та хто знайде пару до своєї рукавички. У першому конкурсі переміг Левчик, а в другому конкурсі деякі діти зверталися за допомогою до своїх матусь: - Допоможіть знайти рукавичку!. І як завжди, матусі допомагали.

   А потім були справжні танці, дошкільнята танцювали танець качат з веселими рухами. Звичайно, діти з цікавістю дивилися на великий мішок діда Мороза. Що у ньому? І от нарешті настав солодкий момент – дідусь роздавав дарунки всім малятам. Завершилося свято новорічними вітаннями від Діда Мороза та виховательки дошкільної групи Світлани Ярославівни Турик. Всі з гарним настроєм фотографувалися. Це було гарне родинне свято, яке творили всі разом: вихователька, батьки та юні актори.

   Ми поцікавилися у Світлани Ярославівни, чи складно з такими маленькими дітьми підготувати свято?

– Працювати не складно, дітям цікаво, вони люблять свято, музику, ігри. Хіба їм маленьким ще складно вивчити вірші, але вони дуже старалися. Ми мріяли зробити гарне родинне свято – для дітей і батьків. Ігри проводили без репетицій, діти такі щирі, відкриті, активні. А клас, ялинку та солодкі дарунки організовували батьки.

Ми також поцікавилися у батьків, чи сподобалося їм свято?

Мама Наталі: «Мені дуже сподобалося свято. Ми дякуємо виховательці за гарну підготовку дітей. Дітоньки дуже мило розказували вірші, дружно і голосно співали, дарували всім радість, кружляли у своїх казкових костюмах».

Мама Андрійка: «Все нормально, гарне свято. Вчителька нам дуже подобається».

Мама Вадима: «Під час новорічного свята я повернулася у своє дитинство і згадала, як була малою, згадала шкільні роки, перші новорічні виступи. Дякую.»

   А у п’ятиліток враження дуже позитивні. Ми раділи разом із ними. Підготовка вчительки, батьків і самих дітей була відмінною. Можливо в якусь мить дошкільнята і розхвилювалися, але поряд були вихователька і батьки, і все було чудово.

   Дякуємо Світлані Ярославівні за запрошення на новорічне свято. Ми отримали масу позитиву та гарних емоцій.

Христина Турик та Надія Сондей, 8 клас