Print
Category: Ціннісне ставлення до мистецтва
Hits: 2085

   У Клубовецькій школі організована виставка творчих робіт учениці 4 класу Турик Наталії, яка дуже любить малювати та виготовляти цікаві аплікації із квілінгу. Наталя вже другий рік (в післяурочний час) займається в Тисменицькій дитячій школі мистецтв ім. Йови Княгиницького, а прикладним мистецтвом займається на уроках трудового навчання. Виставка привернула увагу багатьох учнів. Я вирішила поспілкуватися з Наталею Турик і підготувала для цього декілька запитань.

  

– Наталю, я вітаю тебе з першою виставкою твоєї творчості у нашій школі. Скажи, будь ласка, хто привив тобі любов до мистецтва?

– Мій тато був художником і я теж вирішила стати художником, тому що це дуже гарне мистецтво. Я дуже люблю малювати і маю натхнення на кожен день.

– Коли ти знаходиш час займатися творчістю?

– Коли вивчу уроки і маю бажання.

– Яке твоє улюблене заняття?

– Робити аплікації і малювати.

– Ким ти мрієш стати?

– Фотографом, дизайнером одягом і художником.

– Що хочеш побажати своїм ровесникам?

– Своїм ровесникам я хочу побажати натхнення, не боятися труднощів і жити в мирі.

– Я дякую тобі. Бажаю здійснити свої мрії, а також бажаю нових творів та виставок. Хай весна принесе тобі свіже натхнення.

  Сьогодні я брала інтерв’ю у юної художниці Наталії Турик і мені це сподобалося. У школі є багато цікавих новин, про які потрібно писати. Тому я вирішила, що буду вчитися і  стану журналістом.

Шешурак Богдана, 5 клас

Фото Надії Сондей, 8 клас