Print
Category: Ціннісне ставлення до мистецтва
Hits: 2136

   30 квітня у приміщенні бібліотеки відбулося свято казки. Ведучою свята була Палагіцька Марія Дмитрівна, сільський бібліотекар. Глядачами свята були учні 2-4 класів, які, мабуть, чи не найбільше люблять казки. Сюди у гості завітав Читайлик (Штогрин Олег, 4 клас), щоб почути казки учениць нашої школи: Марцінко Тетяни, Сондей Надії, Лещук Мар’яни, Овчарчин Оксани з  8 класу.

 

Але перед тим Марія Дмитрівна перевірила наших учнів чи знають вони казки. Вона спочатку зачитувала уривок, а діти мали відгадати з якої казки він є, потім бібліотекар зачитувала перший рядок пісні, а школярики мали продовжити пісню і назвати, з якої казки є ця пісня.

 Після цієї вікторини Марія Дмитрівна надала слово нашим казкарям. Першою виступала Сондей Надія, яка презентувала казку «Зачароване болото». Цю казку навіть розіграли учні 4 класу (Сондей Юлія – Білочка, Турик  Ігор – Зайчик, Ромах Надія – Собачка, Андріїв Віталій – Бегемотик та Атаманюк Аліна – Чаклунка). Учням сподобалася казка і мені також. Але дійшла черга до Лещук Мар’яни, яка прочитала своє оповідання «Украдене яблуко», яке вчить, що не можна порушувати одну з десяти заповідей Божих –  не кради, бо будемо за це відповідати перед людьми. Далі дійшла черга до Марцінко Тетяни, яка прочитала свій вір «Патріоти» і невеличку розповідь про дядьків телескоп.

 Завершила виступи Оксана Овчарчин, яка презентувала свої байку «Крадене багатство – не на добро». Зміст байки полягав у тому що: «Чуже сильно не гріє, бо не завжди буде добре». Твори учениць нашої школи можна прочитати на сайті Клубовецької школи.

   Свято казки закінчилося фотографуванням, але це не єдина подія цього дня. Про зустріч з воїном АТО Дмитром Єдокимовим читайте у статті Лещук Мар’яни.

Турик Олександр, 8 клас