Наш земляк, спортсмен Лобур Мар’ян зайняв ІІ місце на Чемпіонаті світу «World Dance Chempionship WADF», який проходив у Чехії в місті Ліберець  4-8 листопада 2015 року.

   Щороку в Чехії відбуваються конкурси спортивного танцю, в якому беруть участь всі країни світу. Цього року в категорії юніори Україну представляв  молодий юнак, танцюрист Тисменицького клубу спортивного танцю «Страрденс»,  тренер групи сучасного танцю. Відбірковий конкурс проходив у місті Тернополі, це був І етап Всеукраїнських змагань. Незалежні судді - відомі танцівники Україну та світу: чемпіони світу Артем Глотов, Слава Ільїн, Іван Величко, Ігор Ваганов, Болєслав Бара оцінювали виконання спортивного танцю Хіп-хопу. Саме вони відбирали конкурсантів на Чемаіонат світу.

 

   У перший день Чемпіонату світу в Чехії відбувся парад всіх учасників змагань. Кожна країна проходила строєм з табличкою та прапором держави. Категорія «Юніори» змагалися 6 листопада 2015 року. Наш спортсмен Мар’ян Лобур  показав  високу майстерність на паркеті. Він зайняв ІІ призове місце, програвши тільки учаснику з Франції. За словами керівника  спортивного клубу «Старденс» клубівчанина Миколи Старчука, який тренував та супроводжував Мар’яна Лобура на Чемпіонат «Мар’ян міг би показати ще кращі результати, брак досвіду участі в конкурсах такого рівня позначився на деякій скутості, невпевненості, розгубленості. Однак ІІ місце – це дуже високий показник майстерності, це велике досягнення як спортсмена, так нашої держави».

  Окрім призового місця Мар’ян привіз додому масу енергії, позитиву, незабутніх вражень та величезного досвіду,  яким ділиться зі своїми вихованцями.  Мар’ян зізнався, що ці змагання відкрили очі йому на багато своїх недопрацьовок, зокрема вивчення іноземних мов, шліфування професійності, впевненості у собі.

   А ми, члени клубу «Старденст» дуже раді за Мар’яна, за те що він достойно представив нашу Україну на Чемпіонаті світу. Це наша спільна радість. Цей чемпіонат дав новий поштовх для спортсмена, вже йде наполеглива підготовка на чемпіонати у Польщу, Білорусію, Казахстан і Італію., а далі - Америка, Лос-Анжелес.

Оксана Овчарчин, танцюрист клубу «Старденс»