21 березня  – Міжнародний день лісів. Цей день започатковано у 2013 році для того, щоб привернути увагу суспільства до важливих екологічних проблем. У цей день найкраще, що можна зробити, – це піти в ліс, що й зробили учні 9 класу Михайло Турик та Руслан Безнос. Озброївшись фотокамерами телефонів юнаки зробили цікаві фотографії, які наштовхують на розмову про красу і користь лісів, та про людське ставлення до лісу, про забруднення та вирубку лісу. Подивіться на світлини: першими прибирають ліс у красу підсніжники. Це сильні квіти, вони з-під снігу рвуться до сонця.

    

   Ліс цвіте. Білосніжні дзвіночки височіють над пучечками зеленого тонкого листя підсніжників. Поміж них голубіють фіалки.  Квіти видряпалися з-під ковдри торішнього листя. Пахне свіжістю. Пташки співають, перегукуються. Куди не глянеш цвіт. Гарно у лісі, легені "смакують" чисте повітря. До берізок примоті пластикові пляшки, люди беруть сок, хрустить висохле гілля під ногами. Там раптом погляд зупиняється  на незвичних для лісу кольорах. Підходимо близько і стає неприємно. Перед очима гора сміття, пластикових пляшок тощо. Виходить, ліс дарує нам красу, а ми... Стає соромно за нас, людей.

   Звертаємося до всіх: не засмічуйте ліс, береги річок, водойм! Не паліть траву, бо горить ліс, обгорають молоді щепки, гинуть звірята.

   Ліс – це наше багатсто, наш кисень, наш годувальник і наша краса.  Подивіться на ці фотографії, вони зроблені 21 березня у нашому лісі.

Фотографії Михайла Турика з 9 класу