26 лютого учні Клубовецької школи відвідали Івано-Франківський національний технічний університет Нафти і Газу, де дізнались багато цікавого та нового. Нам вдалося побувати на трьох екскурсії. Спочатку нам розповіли про особливості та переваги даного університету та коротко переповіли як відбуваються пари у студентів та чим вони займаються. Було цікаво слухати та розглядати різні матеріали. Другою екскурсію була зала музею із різними порадами та видами каміння. У цьому музеї були дуже гарні та загадкові експонати. Там навіть був камінець щастя, отримавши долоні над яким, обов'язково будеш щасливим.

 

   Мене вразили дорогоцінні каміння, які там були. І хоча вони були лише копією, але важко було відвести погляд від них Після цього студенти університету підготували нам невеличка розповідь про колишні засоби, якими користувалися, щоб слухати музику, робити знімки та дивитись фільми. Неочікуваним був проектор, за допомогою якого колись розглядали документи. На завершення ми відправилися у ...(не пам'ятаю, як називається це місце). Це місце мені сподобалось найбільше. Дуже цікаво було спостерігати за різними явищами, хоча усі ці форуми були звичайними законами фізики, проте виглядало це фантастично. Найбільше мені запам'ятався велосипед за допомогою якого, зважаючи фізичну силу, можна було запатити лампочки, а при великій фізичні силі навіть вмикалось радіо. Мені дуже сподобалась наша поїздка, адже завдяки їй ми дізнались багато нової інформації та поновили свої знання із фізики. Я із задоволенням знову б відвідала цей університет!

   Дякуємо організаторам екскурсії та голові Тисменицької районної організації профспілки працівників освіти Іванові Євгеновичу Когучу.

Ілона СТЕЦЮК, 8 клас

Світлини Михайла ТУРИКА, 10 клас