Print
Category: Ціннісне ставлення до себе
Hits: 1199

   05 червня день фотографій. Сьогодні капітанами були Наталя Турик та Вовк Ангеліна. Першим завданням було намалювати на асфальті малюнки пов'язані з літом. Діти з захопленням малювали та підписували малюнки. Другим завданням було вже командне, тобто ціла команда змагалася. Перший раунд: капітанам роздали завдання на англійській мові. Потрібно було сфотографувати учнів у різних місцях: у квітах, на дереві чи з плакатом. На жаль, це завдання моя команда програла тому , що у моїй команді були молодші діти. Другий раунд: капітанам роздали листки, на який було потрібно було написати слова пов'язані з літом на англійській мові. Всі думали, гадали, придумували слова. Цього разу виграла моя команда. Я була дуже рада, ми це змогли!

 

   В кінцевому результаті перемогла дружба. На 11 годину ми поїхали у тисменицький  кінотеатр «Відродження»,  там була презентація книжки Оксани Пронюк « Немає віку у любові»  у вигляді мюзіклу , який підготувала школа спортивного танцю під керівництвом Миколи Старчука.

   Це було найцікавішою частиною нашого дня. Адже на сцені були учні "Stardance" та чоловічий квартет з Клубівців. Презентація у вигляді мюзиклу дуже цікава. Дякую учителям та Оксані Ярославівні за гарно проведений день.

Ангеліна ВОВК, 7 клас