Print
Category: Ціннісне ставлення до себе
Hits: 1452

   13 листопада у нашій школі відбулася зустріч старшокласників з волонтером з Корпусу Миру в Україні Еріком Фейном. Він із США, в даний час проживає в місті Івано-Франківську. Метою зустрічі було покращити наші знання англійської мови та поговорити про фінанси. Фінансова грамотність дуже важлива для українців. Ми, як підкреслив у розмові Ерік, маємо стати успішними людьми. Спершу ми маємо навчитися заощаджувати кошти, вибирати банки, які ведуть добру фінансову політику. Ерік детально, завдяки відео-презентації, розказав, як повинні правильно діяти банки. Він змалював картину банківської діяльності в Україні.

 

   Ми розмовляли про економіку, як вчитися економії. Заощаджувати на мрію варто вже відтепер. Також Ерік розповідав нам про систему діяльності банків України та США. В загальному банки працюють так: люди дають свої гроші у банк, банк інвестує гроші в перспективні бізнес-проекти, і коли бізнес дає свої результати, гроші потроху повертаються в банк в більших сумах. Ми зрозуміли, що американці хочуть допомогти Україні розвиватися економічно.   

   Ерік дуже хороший та веселий. Спочатку було важко розібрати про що йде мова,  але згодом привикли до його вимови і почали розуміти про що йде розмова. Ми розмовляли англійською, задавали різні питання, він радо відповідав. Багато розповідав про себе, де вчився, працював, як йому в Україні. Ця зустріч була корисною для нас всіх. Ми вдячні Людмилі Михайлівні за організацію зустріч, за чудову можливість поспілкуватися з американцем. Навіть, сфотографуватися з ним.

Ангеліна ВОВК, 8 клас