Під час дистанційного навчання у мене є мало вільного часу, хоча інколи я знаходжу декілька годинок для перегляду цікавих фільмів. Хочу поділитися з вами чудовим і неймовірно атмосферним фільмом "Енн з двома "н"". Цей фільм знятий за книгою Люси Монтгомері "Енн із зелених дахів". Серіал має чотири сезони в кожному з них по 10 серій. На перший погляд здається багато, але коли починаєш переглядати розумієш ,що навіть цих 40 серій буде недостатньо, щоб насолодитися красою 18 століття. Фільм розпочинається з того, що сім'я Кетбері хоче усиновити дитину з дитячого будинку і це обов'язково має бути хлопчик, адже в господарстві потрібна допомога. Та стається помилка і в їхню сім'ю попадає дівчинка Енн. Марілла Кетбері та Метью Кетбері були цим дійсно не задоволені і хотіли відправити сироту назад у дитячий будинок. Та Енн зачарувала їх своїм характером. Вона любила говорити та радіти дрібницям, також Енн була ввічливою та вдячною за все, але це було тільки з членами сім'ї Кетбері, з іншими людьми вона могла поводитися досить не стримано, але справедливо.

 

   Упродовж серіалу ми спостерігаємо, як юна дівчинка росте, закохується, комплексує та досліджує світ. У неї досить багато проблем з підлітками через свою незвичайну зовнішність (рижі коси, веснянки, занадто худе тіло, високий ріст) та через свій взривний характер. Одного разу Енн з двома "н" настільки цькував її однокласник через риже волосся, що вона вирішила помалюватися у чорний . Але яким розчаруванням для неї було коли фарба виявилася зіпсованою і її волосся стало зеленим. Тоді Марілла зістригла її волосся повністю і Енн приходилося терпіти ще в двічі більше знущань.

   Можу сказати, що цей фільм піднімає досить важливі теми. Фемінізм, расизм , толерантність булінг все це є у цьому серіалі. Під час перегляду "Енн" можемо замітити, що часто додаються персонажі які піддаються поганому впливу суспільства. Наприклад: жінка заможного чоловіка терпить його знущання через те ,щоб не зіпсувати репутацію чоловіка або афроамериканець Джон якого недолюблюють та не поважають за колір його шкіри, хоча нікому він нічого поганого не зробив.

   На мою думку "Енн із зелених дахів" мають переглянути всі. Тому, що цей фільм є цікавим, романтичним та одночасно повчальним. А також варто переглянути тільки за для того, щоб насолодитися цією атмосферою 18 століття. Красивими сукнями дівчат та жінок, чистою та свіжою природою, заворожуючими будинками та простотою людей.

Ангеліна ВОВК, 9 клас