З нагоди Дня вишиванки у Клубовецькій школі 19 травня проведений флешмоб "Вишиванка - пісня України". За умовами флешмобу кожен клас повинен був представити українську пісню і, звичайно, свої вишиванки. Мистецька акція відбулася на п'ятому уроці. Усі, без вийнятку, класи продемонстрували велику повагу до вишиванки і обрали для представлення гарні українські  пісні "Рідна мати моя", Вишивала дівчина вишиванку", "Ой у вишневому садочку", "Зацвіла в долині червона калина", " О, Україно, о рідна ненько", гімн України "Ще не вмерла Україна" та відомі народні пісні.

 

До дня вишиванки 19 травня у нашій школі відбувся цікавий захід. У організації були задіяні учні  та вчителі. Творча група, серед яких був вчитель музики Богдан Михайлович Маланюк (із баяном), ходили від класу до класу, вітали з святом вишиванки та разом співали українську пісню. Вітальні слова говорила учениця 9 класу Оксана Овчарчин. Зміст цих слів, що вишиванка – символ України, її треба шанувати, на грудях нести до Бога.

   Ця акція усім дуже сподобалися, бо були задіяні всі учні, вся школа. Цього дня вся школа, і вчителі і директор школи були у вишитих сорочках. Це так гарно, врочисто. Ніби школа розцвіла. Всі усміхалися, бо у вишиванці не годиться бути сумним та нечемним.

   Я думаю, такі флешмоби варто частіше практикувати у школі, це піднімає патріотичний дух та скріплює любов до свого українського. Вишиванка є символом любові, довіри, дружби і миру. З нею завжди святково. Мені запам’ятався цей день у школі, всі були піднесені, ділилися враженнями, розказували хто яку пісню співав. Дякуємо організаторам акції. Вітаю всіх з святом вишиванки!

Федорчук Мар’яна, 7 клас

 

 

 

 

 

 

 

Світлини Юлії Шешурак, 10 клас