Print
Category: Ціннісне ставлення до суспільства і держави
Hits: 2280

    В історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності і по сьогоднішній день. Однією з таких подій України є здобуття незалежності 24 серпня 1991 року. Упродовж багатьох століть наша держава очікувала на своє визнання, тому ідея всеукраїнської єдності ніколи не полишала наш народ. Україна має величну історію, її минуле, овіяне славою, здобуте кров'ю і потом наших дідів. Ми народились на цих безмежних просторах, і нам надзвичайно дорога ця земля. Немає в світі нічого кращого за рідний край. Клубівці мають славну історію і добру пам'ять. Перша згадка про село задокументована в 1520 році. Протягом історії село не раз зазнавало лиха, але воно вціліло і активно розвивається. Зокрема й про це йшлося у привітальному слові голови Клубівців Богдана Рекетчука, яке він виголосив після виконання усією громадою Гімну України.

 

   З нагоди свята Богдан Іванович нагородив переможців спортивних змагань, що відбулися напередодні. Відтак розпочався концерт, присвячений річниці Незалежності. Ведучі програми Оксана Овчарчин та Павло Баб'як коротко та докладно розкажали нам про нелегку долю України. Наймолодші учасники свята, школярі своїм виступом створили гарний настрій. Українська пісня лунала у виконанні жіночого ансамблю "Намисто", молодіжного колективу, чоловічого квартету "ТОРІ" та вокального ансамблю дівчат.

   Зачіпали за живе вірші, декламовані Тетяною Марцінко та Боженою Івасюк. На завершення усі разом заспівали "Вольную волю", а сільський голова подякував учасникам художньої самодіяльності й усім присутнім за хороший настрій. Після концерту кожна клубовецька родина поверталася до своїх домівок з піднесенням і вірою у перемогу та мир на нашій землі.

Юлія Шешурак, 11 клас