Print
Category: Ціннісне ставлення до суспільства і держави
Hits: 2211

   З 23 по 27 вересня у дошкільній групі «Сонечко» проходив тиждень дошкілля. Це свято започаткували на виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 року №629 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми розвитку дошкільної освіти». Мета святкування Дня дошкілля: підкреслити цінність і важливість дошкільного віку у формуванні особистості, привернути увагу до дошкільної ланки в системі освіти, презентувати творчий потенціал вихователів, підвищити психолого-педагогічний рівень батьків.

 

   Дошкільнята поринули у чарівний, веселковий світ зустрічей із улюбленими казковими та мультиплікаційними героями. Малята подорожували у «Королівство іграшок», де вони складали розповіді, описи про улюблені іграшки. Вчилися бережно ставитись до них,  вчилися ділитися іграшками з товаришами, дружно гратися. Разом зробили виставку своїх творчих робіт (малюнків, аплікацій). Відпочивали на свіжому повітрі, грали рухливі ігри. Провели конкурс малюнку на асфальті.

   Упродовж тижня всі вихованці були охоплені різноманітними формами організації дитячої діяльності, спрямованої на розвиток в них найкращих рис, виховання і навчання життєвої мудрості.

    На світлинах: веселковий світ дошкілля у групі "Сонечко" Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст.

Вихователь Наталія Романівна Антошків