9 березня, в рамках Тижня української літератури та Шевченківських днів, у моєму 9 класі відбувся конкурс читців творів Т.Г.Шевченка. Спочатку вчитель української мови і літератури Бруц Світлана Ярославівна дала нам завдання додому підготувати твір Т.Г.Шевченка, який нам найбільше подобається. Всі ми вибрали собі вірші, але вони мали не повторюватися. Учні мого класу ретельно готувалися до цього уроку. В цей день ми прийшли до школи святково одягнені і трохи хвилювалися. Час на уроці ішов дуже швидко, бо ми всі були готові. Кожен з нас прочитав свій твір. Всі старалися, хотіли якнайкраще, тому читали виразно, чітко з інтонацією. Кожен з нас прагнув інтонаційно передати  авторське переживання, замилування картинами природи рідного краю чи спогади про Батьківщину.

 

 

      Я читала уривок з «Гайдамаків», Кохман Вероніка – «Розрита могила», Данилюк Назарій – «Садок вишневий коло хати», Лялик Олег – «Доля», Герман Тетяна – «Думка». В кінці уроку ми всі отримали високі оцінки і похвалу від учительки.

    Такі уроки приносять користь, вони збагачують нас. Тому що ми тепер будемо знати напам'ять на один твір більше Т.Г.Шевченка. 

Божена ІВАСЮК, 9 клас