Print
Category: Ціннісне ставлення до суспільства і держави
Hits: 2124

 Про Чорнобильський квітень 2016-го розповідали учні восьмого класу Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів на інформаційній лінійці. Спомини тридцятирічної давності сповивали сумними віршами, бо гіркі наслідки Чорнобильської трагедії пожинаємо досі. Уся школа молитвою пом'янула жертви страшної трагедії. А також віддала данину героїзму та самопожертві ліквідаторів Чорнобильської трагедії. Всі присутні переглянули документальний фільм з архіву тих страшних подій. Вшанування роковин Чорнобильської трагедії - це дзвін пам'ятати, щоб таке не повторилося ніколи.

 

 День Чорнобильської трагедії

        Аварія, що сталася на атомній електростанції в квітні 1986 року, залишається найдраматичнішою та найважчою за своїми наслідками катастрофою в сучасній історії. Вона і зараз впливає на життя мільйонів людей.

       Її масштаби могли б бути незрівнянно більшими, якби не мужність і самопожертва сотень тисяч учасників ліквідації наслідків аварії. Ризикуючи своїм життям та здоров'ям, вони виконали свій обов'язок і захистили людство від згубного впливу і подальшого розповсюдження радіації.

       З нагоди відзначення сумної для історії України дати, в школі педагог-організатор разом з учнями 8 класу привели виступ пам'яті до Дня Чорнобильської трагедії. Захід супроводжувався переглядом слайдів.

       Довічна вдячність усім тим, хто, ризикуючи своїм здоров'ям і життям, брав участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, відроджував і продовжує відроджувати до нового життя обпалену радіацією землю.  

   Божена ІВАСЮК, 9 клас 

 Автори світлин Людмила Сенко, Оксана Кузьма

 

 

 

 

 

 

 

 

Восьмикласники донесли до кожного серця глибину трагедії.