У травневі дні пригадуємо 72-річницю закінчення Другої світової війни, яка пройшлася нищівними чоботами по нашій українській землі, принесла багато горя і залишилися кроваві рани. Багато земляків-односельчан полягло у 1939-1945 роках. Інформаційний захід у Клубовецькій школі розпочав історик Володимир Сидорик. Завдяки історичнми фактами та докуиентальній хроніці школярі отримали об'єктивну інформацію про війну з нацистами.

  

   Ведучі заходу Івасюк Божена (9 клас) та Марцінко Тетяна (10 клас) розповіли про долі односельчан, які загинули на фронтах Другої світової війни. А учні 6 та 8 класів підготували віршовану промову - щоб ніколи не повторилося таке страхіття. Друга світова війна - наймасштабніша світова війна - забрала понад 50 мільйонів людських життів, завдала величезних соціально-економічних втрат.

   Розмова про війну, коли на сході України тривають бойові дії дуже тривожна. Чому людство не вміє жити у мирі?

   Школярі впорядкували територію біля пам'ятника полеглим у Другій світовій війні, гуртківці-журналісти спілкувалися з мешканцями села, які ще пам'ятають війну, зокрема з Турик Марією, 1932 р.н, та Слубською Михайлиною, 1929 р.н.  72 роки тому завершилася Друга світова війна, а люди досі тремтять від болю і страху. Війни породжують диктатори, а людей заганяють у ті смертельні жорна.

  Інформаційнмй захід завершився спільною молитвою за душі полеглих і проханням миру на землі.

Волошин Іванна, 11 клас