Print
Category: Ціннісне ставлення до суспільства і держави
Hits: 2353

   За доброю традицією заняття у Клубовецькій школі розпочалися молебнем до Ісусового Серця, який відслужив отець-декан Петро Скрипник. Щопонеділка о 8,15 школа розпочинає навчальний тиждень молебнем, а кожен день - спільною молитвою. Сьогодні школярі молилися за добрий початок навчання у школі, за вчителів, батьків, однокласників та усіх захисників України. Молитву завершили спільним виконанням гімну України. Сільський парох щоразу вчить співати школярів, вже відчутно вишкіл, школа перетворюється на великий, дружний хором. Перший урок - урок про Україну, його проводили класні керівники у кожному класі. 

 

<

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

    Школа ожила, загомоніла, немов бджолиний рій повернувся у рідний вулик. За канікули учні гарно відпочили, підросли, змужніли. Тепер повертаються у шкільне русло - вчитися, пізнавати, розкривати свої здібності. Класи впорядковані, охані, пахне свіжістю та чистотою.

   

 

 

 

 

 

   Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Наталія Василівна Івасюк завітала на Перший урок до кожного класу. Усі говорили про найдорожчу Батьківщину. Класні керівники підготували цікаву розповідь, історичні довідки, відео та презентаційні матеріали про красу та велич України, героїчну боротьбу українського народу за свою незалежність та суверенітет. Теми уроків перегукувалися із славною датою 75-річчям УПА, яку вшановуємо цієї осені. Першокласники говорили про рослинний та тваринний світ України, у другому класі тема "Моя країна - Україна", у третьокласників соняшними барвами цвіла Україна, четвертий клас проводив урок-квест "Все, що рідне, хай буде найдорожче і святе: рідна віра, рідна мова, рідний край наш над усе!". "Я - громадянин України - європейської країни" - стверджували п'ятикласники. Про героїв-захисників "Вони захищали свою Батьківщину" говорили у шостому класі. "Невмируща слава - слава героям-воїнам УПА", "Зродились ми великої години", "Затямте! Ідея живе лиш тоді, як прагне людина за неї померти!" - теми Першого уроку у старшокласників 9-11 класів. 

 

 

 

 

 

 

 

Перший урок був незабутнім та корисним для нас

   У понеділок 3 вересня у нашому класі пройшов перший виховний урок на тему “75 річниця УПА”. Урок пороводила класний керівник Самборська Надія Богданівна. Ми переглянули фрагменти документальної хроніки про Українську Повстанську Армію, про її боротьбу за незалежність України. Це були дуже зворушливі кадри. УПА була дуже сильно організована армія, дуже відважна. Ми слухали повстанські пісні, читали вірші. На завершення уроку ми вшанували полеглих вояків УПА хвилиною мовчання.

   Цей урок мені сподобався розповідями, наша вчителька підібрала цікаві відео, документальну хроніки про Українську Повстанську Армію. Я глибоко пережила побачене на екрані. Це була дуже жорстока війна, всі намагалися завоювати Україну. Я бачила як відважно відстоювали вояки УПА незалежність України, у них була гарна форма, сильний вишкіл. Цей перший урок був незабутній, корисний для нас усіх тому, що ми повинні знати історію України. У нинішній час йде війна на Сході України, знову ворог зазіхає на нашу незалежність. Знову найкращі, найвідважніші вояки стали на захист незалежності та суверенності держави. Там на передовій друг нашої школи Дмитро Євдокимов, ми молимося і віримо у перемогу. І горді тим, що Україна має своїх героїв, як в часи УПА та і сьогодні.

Богдана ШЕШУРАК, 8 клас

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Моя країна – Україна

Моя країна – Україна, сонячна держава!

І дорослому, й дитині жити в ній цікаво.

Щовесни сади квітують, солов'ї співають,

У країну Україну гості приїжджають:

Із Америки, з Кавказу,  з Праги і Варшави,

Бо в країні Україні гостювать цікаво!

У столиці - світлі лиця, в селах – щирі люди!

Я за тебе, Батьківщино, завжди горда буду!