21 вересня – Міжнародний день миру. Ми, Богдана Шешурак, Євген Пронюк (10 клас), Надія Ромах (9 клас), ініціювали та разом з вихованцями гуртку паперопластики провели акцію "Мир - це ми!"

 

 

 

 

 

 

 

 

    Учні 1-6 класів виготовляли кольорові  плакати "Мир". На кожному з них голуб миру ніс різнокольорові сердечка. На кожному сердечку написане пояснення, що таке мир. Учні писали: мир - це любов, дружба, повага, дружба, щастя, дисципліна, коли нема війни, коли всі здорові, чемні, це усмішка, радість... та багато інших пояснень.

   Завершилася акція "Мир – це ми" презентацією робіт учнів та записом короткого відеоролика. Інформація (фотографії та відеоролик) розміщені на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбук. Автори світлин Євген Пронюк та Надія Ромах.

Мета заходу - бажання заявити, що мир - це діти, їхнє щасливе дитинство. Мир - це любов і повага, дружелюбні відносини між людьми.

   В Україні триває війна. Наше щасливе дитинство захищають відважні воїни-захисники. Ми хочемо, що наші голуби віднесли їм наші сердечка, наповнені любов'ю і подякою.

   Акція була цікава, весела, творча. Ми відчули себе вчителями. І зрозуміли, що учительська праця нелегка. Нам таки вдалося вишикувати молодших школярів, організуватися і записати коротке відео.

Богдана ШЕШУРАК, 10 клас