31 січня 2018 року на 89-році життя відійшла у вічність Левінська (дівоче прізвище Морська) Ганна Миколаїівна, яка народилася 1929 року в селі Палагичі Тлумацького району Івано-Франківської області.

Провести в останню дорогу Ганну Левінську приїхали представники районного братства ОУН УПА. Похилилися у жалобі Синьо-довтий та малиново-чорні прапори перед жінкою, яка ще молодою дівчиною у 1946 році вступила в ОУН і працювала під псевдо «Наталія». За боротьбу за українську державність Ганну Левінську засудили на десять років, які відбула у  Сибіру, на Магаданській землі . У червні 1957 року повернулася на рідну землю.У 2004 році переїхала жити до доньки в село Клубівці. У пам'яті людей залишилася нескореною патріоткою, активісткою.

 

   Ганна Левінська дуже шанувала українську пісню, повстанську, співала у церковному хорі, декламувала патріотичні вірші на Могилі борців за волю та патріотичних заходах, зустрічалася з школярами, передавала історичну правду про боротьбу українського народу за свою незалежність.

   Громада села Клубівців приносить глибокі співчуття родині з приводу смерті дорогої людини, борця за волю України, патріотки  Ганни Левінської. Вічная Пам'ять їй! Слава Україні! Героям слава!