Print
Category: Історія села
Hits: 4209

     Його професія - бібліотекар. Півстоліття бібліотекарем Клубовецької сільської бібліотеки працював Палагіцький Микола Дмитрович  (12,05,1941 - 28,08,2015). Спершу сільська бібліотека розміщувалася у старому адміністративному будинку по вулиці Франка, де зараз старий клуб. Потім, коли збудовали нове адмінприміщення (теперішня вулиця Миру), у 1970 році бібліотека була перенесена в одну із кімнат. Микола Дмитрович Палагіцький -  почесний бібліотекар, великий зберігач книг. Він залишив добрий слід в історії села Клубівці.

 

  З 10 листопада 1960 року по листопад 2010 року Микола Дмитрович працював бібліотекарем, дбав про поповнення громадської книгозбірні, оберігав її скарби. В різний час в ній находилося від семи до десяти тисяч книг. Як сільський кореспондент активно подавав до районної газети інформації про події в селі, клубі, бібліотеці.

   28 серпня 2015 року не стало Миколи Дмитровича Палагіцького. Бог покликав його дбати про небесні книги. А в нашій пам"яті він назавжди залишиться невтомним трудівником і добрим знавцем бібліотечної справи.

Марія Палагіцька, бібліотекар

На свіилинах: Світлої пам'яті Палагіцький Микола Дмитрович.

За матеріалами історичного нарису Й. Карпіва "Клубівці"