Хочу продовжити серію статей під рубрикою “По сусідськи”. Сьогоднішня розмова про чудового та чуйного сусіда, який  зробив вагомий внесок у розвиток нашого села, церкви та школи, депутата Тисменицької районної ради Проценка Юрія Володимировича.

– Юрію Володимировичу, насамперед вітаємо Вас з новим призначенням по роботі! І хочемо більше довідатися про вас.  Розкажіть, будь ласка,  де ви навчались, яку освіту здобули? 

  

   – Я навчався до 7-го класу навчався у Клубовецькій ЗОШ. Продовжив своє навчання у школі-інтернат №1 м. Івано-Франківськ, де активно займався футболом у ФК “Галичина”.  Після закінчення 9-го класу навчався у коледжі ім. С. Граната, за спеціальністю “Товарознавство в митній справі”. Вищу освіту здобув у Прикарпатському Національному університеті ім. В. Стефаника за спеціальністю “Облік аудит”. У 2015 році у м. Києві закінчив Національну академію державного управління про Президентові України за спеціальністю “Управління суспільним розвитком на загальнодержавному рівні”.

– Як склалася ваша кар’єра після навчання?

- Свою професійну діяльність почав консультантом політичної партії “Наша Україна”. Згодом став керівником виконавчого комітету цієї партії.

 У 2009 р. працював провідним спеціалістом районного центру  соціальних служб для дітей, сімей та молоді Тисменицької РДА. Згодом призначений начальником відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадкістю апарату Тисменицької РДА.

З 2011 року працював на посаді керуючого справами виконавчого апарату Тисменицької районної ради.

23 листопада 2017 року обраний секретарем Ямницької ОТГ.

У 2006 році розпочав свою депутатську діяльність у Клубовецькій сільській раді V демократичного скликання. У 2010 році обраний депутатом Тисменницької районної ради VІ демократичного скликання.

У 2015 році обраний депутатом Тисменницької районної ради VІІ демократичного скликання. У 2017 році обраний депутатом Ямницької ОТГ.

– Нещодавно Вас призначили секретарем Ямницької ОТГ. Розкажіть нашим учням у чому полягає Ваша робота.

– У мене тепер нова, не менш цікава, робота, адже у нашій державі почалась децентралізація влади. Я пишаюсь тим, що став керівником у першій об’єднаній територіальній громаді в Тисменицькому районі. Суть моєї роботи полягає в організації і підготовці сесій, забезпеченні якісної і ефективної роботи всього депутатського корпусу ОТГ, та виконавчого апарату. Забезпечую своєчасне доведення рішень ради до виконавців і населення, організовую контроль за їх виконанням.

– Поза роботою важливу роль у Вашому житті відіграє футбол. Розкажіть трішки про це захоплення?

– Так, для мене футбол є значною частиною життя. З дитинства я займався професійно футболом, зараз це аматорський рівень, який приносить мені велике задоволення і азарт. У 2005 році я з однодумцями відродили клубовецький футбол, маємо дві сильні команди ФК «Клубівці» - дорослу та юнацьку. У нас було багато перемог, але ще і залишились не підкорені вершини, які я вірю ми обов’язково підкоримо.

– Що б Ви побажали нашим учням?

– Перш за все бажаю міцного здоров’я, здобутків у навчанні, займатися тією справою, що вам до душі, і тоді, я впевнений, у вас все вдасться. Ви зробите великий внесок у розбудову свого рідного села Клубівці. Миру, злагоди, порозуміння. Нехай оберігає вас Господь.

– Дякую Вам, Юрію Володимировичу. Бажаю реалізації своїх планів, професійного росту, щедрих успіхів та міцного родинного тилу.

   Отак по-сусідки я поспілкувався ще з одною молодою, перспективною людиною села. Це політик, державний управлінець, мешканець нашого села, футболіст  та сім’янин Юрій Володимирович Проценко. у свої тридцять Юрій Володимирович вже зробив стрімку політичну кар’єру, але це не межа, попереду у нього широка дорога і високі цілі. Звичайно, для цього потрібна щоденна кропітка праця, навчання та велике старання. Бажаємо йому успіху!

Ігор ІЛЬНИЦЬКИЙ, 8 клас