Продовжучи рубрику "По-сусідськи...", я завітав до Оксани Петрівни Проценко, донедавна вихователя групи продовженої дня у нашій школі, а нині керуючим справами апарату Тисменицької районної ради.

– Оксано Петрівно, насамперед вітаю вас із новою роботою, хоч і шкода, що ви залишили нашу школу. Розкажіть, будь ласка, нашим учням де і ким ви зараз працюєте?

-   Дякую за привітання приємно чути, що ви про мене пам’ятаєте  і  цікавитесь  моєю трудовою діяльністю. На даний момент я працюю у Тисменицькій районній раді керуючи справами виконавчого апарату районної ради.

  

–  У чому полягає ваша робота?

- Моя робота полягає у організації роботи виконавчого апарату ради, здійснюю організаційно-розпорядчі та консультативно-дорадчі функції, забезпечую підготовку та організацію проведення сесій районної ради та ще багато іншого.

–  Наскільки мені відомо, учні молодших класів у яких ви вели групу сумують за вами. Чи згадуєте ви свою шкільну родину та учнів?

- Звичайно, згадую. Школа посіла значне місце у моєму житті. Саме тут я розпочала свій перший трудовий шлях, це великий досвід на майбутнє. Звісно, я цікавлюсь шкільним життям, успіхами своїх вихованців, колег . Я підтримую дружні відносини з шкільною родиною.

– Що б ви побажали нашим школярам?

– Школярам я бажаю міцного здоров’я, натхненно вчитись і крокувати до нових перемог. Використовуйте кожну можливість навчитися чомусь новому. Експериментуйте, не бійтесь помилок, будьте активними. Ви майбутнє України і саме від вас  залежить, якою буде наша країна.

– Дякую! Надіємось, що ви будете частим гостем у школі де не тільки працювали, але й навчались.

- Звісно, до школи я навідуватимусь дуже часто, 9 років пропрацювала у школі. Школа стала невід’ємною частиною мого життя.

   Отже я дізнався, що шлях до успіху - це ніколи не здаватися і йти до своєї мети, не боятися експериментувати і помилятися. Не помиляється той, хто нічого не робить. 

 Ігор ІЛЬНИЦЬКИЙ, 8 клас