65 років тому, 13 березня 1951 року, восьмеро відважних вояків УПА полягли у Клубовецькому лісі, у криївці, яка знаходиться в уровищі "Провал". Відколи знайдена клубовецька криївка, відколи стали відомими події та імена вояків, щорічно 13 березня клубівчани молитовно поминають полеглих героїв, які віддали свої життя за Україну. Імена вояків викресані на гранітній стелі та у людській пам'яті. Цієї неділі на панахиду приїхали вояки із районного Братства УПА та військові, які захищають Україну на сході (в АТО). Панахиду відправив отець-декан Петро Скрипник, слово до громади мав голова села Богдан Рекетчук, історію криївки  розповів сільський краєзнавець Йосип Карпів.

 

 

   Клубовецька молодь вклонилася пам'яті Героїв і поклала вінки до стелли з викарбованими іменами полеглих вояків:

 - Бардюк Володимир Іванович псевдо (Владзьо, Сагайдачний, Кудлатий), 1922 р.н., с. Пшеничники, охоронець Тлумацького надрайонного проводу ОУН.

 - Волощук Григорій Васильович псевдо (Грицько), 1929 р.н., м. Тисмениця, керівник кущового проводу ОУН.

 - Каратницький Михайло Юрійович псевдо (Маяк), 1923 р.н., с. Лесівка Богородчанського району, керівник Тлумацького надрайонного проводу ОУН.

 - Рев’юк Теодор Михайлович псевдо (Дорошенко), 1931 р.н., м. Тисмениця, охоронець кущового проводу ОУН.

Самуляк Євген Петрович псевдо (Данко), 1931 р.н., м. Тисмениця, охоронець районного проводу ОУН.

 - Сисак Василь Дмитрович псевдо (Рідний), 1933 р.н., с. Липівка, стрілець кущової боївки ОУН;

 - Соколовський Олексій Якович псевдо (Недобийко), 1925 р.н., с. Липівка, керівник кущової ОУН.

- Шешурак Йосип Михайлович псевдо (Крук), 1931 р.н., с .Хом’яківка, охоронець районного проводу ОУН.

Їх було восьмеро. Найстаршому – 29, наймолодшому – 18 років. І вони до останньої краплі крові, до останнього подиху залишилися вірними націоналістичній ідеї. Гасло «Здобудеш Україну або загинеш у боротьбі за неї!» для цих патріотів із Тисменицького та Богородчанського районів виявилося пророчим.

   До цієї події юнаки одягнули форму вояків УПА. Постояли біля криївки, сколиїнули пам'ять, пригадали мовчазним дубам події 65-річної недалекої давності. Вічна пам'ять Героям!

Записано зі слів Качурак Зіновії