Вам дзвонять дзони, плачуть молитви,
І Вам співають "Вічна добра пам'ять",
А ми - ми Незалежності сини,
Ми синьо-жовтої доби - ми пам'ятаєм!
 
    У неділю, 17 березня 2013 року, в селі Клубівці відбулося богослужіння за померлих воїнів УПА, які загинула в  криївці, яка знаходиться у клубовецькому ліс в уровищі "Провал".
 
    Через складні погодні умови (великий снігопад) панахиду, яку завжди проводили у криївці, відслужили в церкві. На молитві були присутні ветерани УПА, які щороку приїжджають до нас у криївку, щоб віддати честь своїм полеглим побратимам. Відрадно, що в таких заходах участь приймають учні Клубовецької школи, що бережуть дідівську пам'ять. 
У богослужінні взяли участь учні нашої школи і односельчани. Службу Божу та панахиду відправив сілький парох отецб Володимир Ковалишин. У проповіді він наголосив, що є дуже важливим молитися за полеглих борців України, бо багато із них пропало безвісті, і де вони спочивавють лише Господдь знає. Треба просити у Бога їм спокою.
Відповідальний за організацію заходу завідуючий клубом села Клубівці Роман Середюк. Він активно заохочує сільську молодь брати активну участь в пошануванні пам"яті героїв. Дуже цінними для молоді є зустрічі з живими свідками історії УПА. Такі заходи є дуже важливі у наш час і потребують великої уваги збоку односельчан. Адже пам’ять про героїв, що загинули за Україну, повинна жити вічно.
Квасніцька Христина