ІВАСЮК Іван Миколайович народився 18 вересня 1916 року в селі Клубівці. За Польщі закінчив Клубовецьку школу і Тлумацьку гімназію, в 1942 році - Львівську юридичну школу. Був членом ОУН, займався пропагандистською діяльністю. У роки війни працював у німецькій поліції, потім зі зброєю перейшов до УПА В 1944 році у Клубівцях організував партизанський кущ і був його керівником. Псевдо - “Нестор”. Схоплений енкаведистами у криївці в клубовсцькому лісі 20 січня 1945 року. Засуджений на 25 років. Пропав безвісті.

БАБ’ЯК Микола Дмитрович народився 1916 року в с.Клубівці. За Польщі закінчив 4 класи в рідному селі. Один рік учився в польській школі. До війни займався господарством. 23 червня 1941 року його взяли на війну. Під Білою Церквою попав у німецький полон. Перебував у концтаборі. При допомозі Українського комітету був звільнений. Повернувся додому і в 1944 році вступив до УПА. Був рядовим. 20 січня 1945 року його схопили енкаведисти у криївці.

Засудили на 15 років. Жінка ховалася, і її не вивезли. Хата згоріла у фронт. Відбувши покарання, Микола Баб’як повернувся додому. Це погодився бути таємним донощиком у КДБ. Помер 1990 р. До кінця свої днів вірив, що Україна стане незалежною.

БОЙКО Йосип Дмитрович народився 1924 року в с.Клубівці. Освіта - 4 класи. Займався господарством. До УПА вступив 1944 року. Був рядовим. 20 січня 1945 р. його у криївці схопили енкаведисти і засудили на 15 р. Маму Бойко Анну Олексіївну і сестру Марію вивезли у Сибір. Корову, коня, хату забрали, господарку зруйнували. За мамою в Сибір виїхала і сестра Катерина, яка померла в Караганді. Йосип Бойко повернувся із Сибіру додому. Жив у Довгому, потім у Маринополі. Загинув 1985 року в Дністрі. Залишилися два сини і жінка.

ІВАСЮК Михайло Миколайович народився 25 грудня 1918 року в селі Клубівці. Тут здобув початкову освіту. Займався домашнім господарством. До УПА вступив 1944 року. Псевдо - “Рен”. Схоплений енкаведистами у криївці. Засуджений на 15 років. Сім’я була вивезена, хата зруйнована. Відбув покарання в концтаборі у Воркуті. Не згодився співпрацювати з енкаведистами. Звільнений 1956 р. Повернувся з родиною додому 1975 р. Залишив спогади про перебування в УПА і в концтаборі.

КОВАЛЬЧУК Василь Михайлович народився 1922 року в с.Клубівці. Мав початкову освіту. До УПА вступив 1944 року. Був харчовиком. “Ворон”. Схоплений у криївці. Засуджений на 15 років. Жінка і дочка з іншими родичами були вивезені. Господарка конфіскована і зруйнована. Ковальчук В. М. відбув покарання в Сибіру, повернувся додому 1967 р. Помер 1978 р.

МОЛОЩАК Василь Дмитрович народився 1912 року в с.Клубівці. Мав початкову освіту. До УПА вступив 1944 року, коли німці втікали з нашої території, а зі сходу наближалися совітські поневолювачі. Був рядовим. Убитий снкаведистами в суботу 20 січня 1945 р. у клубовецькому лісі, коли стояв на варті. Його поховали Йосиф Баб’як і Федір Цуркан.

РУЧКАН Микола Миколайович народився 1914 року. До Клубівців прибув із Драгомирчан. До УПА вступив 1944 року. Був рядовим. Схоплений енкаведистами у клубовецькій криївці. Засуджений на 15 р. Його сліди загубилися у Львові.

СТАРЧУК Олекса Васильович народився 1915 року в с. Клубівці. Мав початкову освіту. Господарював. 1944 року, коли

прийшли москалі, вступив до УПА. Був рядовим, станичним, псевдо

- “Чумак”. Схоплений у криївці. Звинувачення - ухилявся від військової повинності, був спецкур’єром, охороняв зв’язкових і криївку. Засуджений на 15 років заслання і каторжних робіт. Жінку і сина Василя вивезено на Сибір. Працював у шахтах. Помер у Воркуті 1962 р. Діти Дмитро, Володимир, Ганна повернулися на батьківську землю, а Василь з матір’ю залишився в Сибіру.

ФЕДОРАК Дмитро Йосифович народився 1922 року в с.Клубівці. Мав початкову освіту. До УПА вступив 1944 року. Був рядовим, “Беркут”. Схоплений у криївці. Засуджений на 15 років. Вивезений у Сибір. Маму і двох сестер - Катерину та Свдокію -також вивезли в Сибір. Стайню, стодолу зруйнували, хата згоріла у фронт. Дмитро Федорак повернувся додому і помер 1990 р.

З книги Йосипа Карпіва "Клубівці"