УПА   Пам'яті Героїв УПА
   Щороку, 13 березня у селі Клубівці вшановують Героїв УПА і віддвідують криївку у лісі, яка знаходить неподалік сільської церкви. З цією датою пов'язані сумні події 1951 року. Цього дня у Клубовецькій криївці загинуло вісім вояків УПА, щоб не далися в руки червоним катам з НКВС. В цей день у Клубівцях відбуваються  процесійна хода та поминальні заходи біля криївки.
   
   Наша школа, вчителі та учні приймають в них активну участь.   
   Під ногами ще хрумтить сніг, а клубічани гордо несуть церковні атрибути -    Місійний хрест та хоругви - і жовто-сині знамена до місця, де кувалася слава Незалежної держави - Україна. 
  Наше село має свій живий музей правди, а наш ліс береже  повстанський дух і волю. Це велике багатство села. Ми це розуміємо і намагаємося творили належну увагу і славу борцям за волю України. Двічі на рік ми обов'язково буваємо в криїці: 13 березня - в день, коли полягли воїни УПА, не здалися катам та наКриївкаСвяту Покрову, коли відзначають створення Української Повстанської Армії.
Це добре, що ці дати стають змалку обов'язком для нас, бо саме так виховують патріотів. Шанувати і берегти історію нині, а завтра її примножувати.
Гордо понад лісом летить "Слава Україні". "Слава Героям!" - повторює кожен із нас. І з цікавістю заглядає у криївку.
Гадомська Галина, 11 клас