У неділю 28 січня у Клубівцях відбулася спільна Розколяда за участю сільських колективів, молоді та школярів. Свято розпочав сільський голова Богдан Рекетчук. Керівник села проінформував громаду про хід робіт на будівництві спортивної зали, про заплановані роботи на 2018 рік, роз'яснив, як відбуватиметься об'єднання територільних дільниць,  дав зрозуміти, що це процес неминучий. Учасникам сільської розколяди Богдан Іванович побажав гарного духовного свята, твердої віри, миру і Божої допомоги у всьому.

  

 

 

  

 

 

 

 

   Розпочали сільську Розколяду хористи, учасники церковного хору та фольклорного ансамблю "Намисто": Марковецька Михайлина, Кохман Стефанія, Михайлишин Мирослава, Палагіцька Марія, Пронюк Марія, Слупська Світлана, Карпів Оксана, Касюк Марія. У їхньому виконанні прозвучали давні клубовецькі колядки.

  

 

 

  

  

 

 

   З двіночками на сцену вийшли учні третього класу. Школярики колядували, щедрували, обдарували глядачів багатими віншуваннями. Господиня (ведуча) заходу завдрамгутком Світлана Слупська відтворювала на сцені події Різдва, запрошуючи колектив за колективом. Третокласників змінили школярі 6-7 класів, вони прийшли із Різдвяним вертепом.

   Клубовецька молодь принесла на сцену вроду, юні голоси та багато жарту. Вони колядували, і Маланку привели, і козу водили, ще й затанцювали. Навіть макітру з стола поцупити хотіли. Колядували: Надія Пронюк, Оксана Овчарчин, Іван Палагіцький, Тарас Козак, Тарас Пронюк, Олег Антошків. Маланкували: Павло Баб'як, Олег Антошків, Євген Пронюк, Денис Триндяк.

  У прославі Господа розкрила свій талан юна співачка Оксанка Марцінко з 4 класу, продовжувачка співочої династії Марцінків-Касюків. Оксана виконала дві колядки та щедрівку. І заслужила рясні аплодисменти.

   Гарна вийшла Розколяда. Лиш би не війна. З молитовним благанням звернулася ведуча до народженого Ісуса, щоб оберіг Україну, наших захисників і подав нам жаданий мир. А клубовецька молодь виконала давню повстанську колядку "Уставай же, брате!"

   Завершилася Розколяда подякою Господу та спільним виконанням колядки "Нова радість стала" (відеозапис якої є на сторінці Шкільної Правди у Фейсбуці). Гарно, що Розколяда зібрала чисельну громаду. Дякуємо всім учасникам Розколяди. Особлива подяка організаторам духовного свята завдаргуртком Світлані Слупській, завклубом Роману Середюку, педагогу-організатору Олесі Марцінко.  

 

 

 

 

 

 

Отак славно, гарно, любо ми колядували, 

Три празники найважніші ми пошанували. 

З Богом файно, з Богом любо! Чи чуєте, люди? 

Хай від нині і до віку Бог у серці буде. 

Світлини Олесі ГВОЗДЕЦЬКОЇ