Print
Category: Будинок культури
Hits: 1832

   16 вересня у місті Тисмениця відбувся ІХ Обласний відкритий покутський фестиваль аматорського мистецтва "Покутські джерела", присвячений сторіччю утворення Західно-Української Народної Республіки. У програмі фестивалю: відкриття містечка майстрів народної творчості Покуття та фолькльорно-музичного подвір'я "Гостинна Тисмениця", фестивальна хода, урочисте відкриття ІХ Обласний відкритий покутський фестиваль аматорського мистецтва "Покутські джерела", мистецька програма за участю аматорських колективів Городенківського, Снятиського, Тлумацького, Коломийського районів та м. Коломиї, виступи творчих колективів Тисменинччини, концерт за участю естрадних виконавців Прикарпаття.

    

   Клубовецьке подвір'я на фестивалі представили фольклорний ансамбль "Намисто" та учасники церковного хору с. Клубівці: Старчук Софія, Бойко Марія, Михайлишин Мирослава, Кохман Стефанія, Марковецька Стефанія, Братик Галина, Федорак Ірина, Пронюк Марія, Палагіцька Марія та Світлана Слупська. У фестивальній ході взяла участь студентка Оксана Овчарчин, вона демонструвала традиційний одяг покутян, який побутував у нашій місцевості.

   Фестиваль "Покутські джерела" - великий празник покутян, яскравий, багатий, колоритний, насичений мистецтвом, красою, ремеслами та ласощами. Все співдіяло у цей і природня краса, людські таланти та зацікавленість. "Покутські джерела" насправді джерелили!

   Дякуємо організаторам фестивалю обласного та районного рівнів. Свято залишило море незабутніх вражень. І велику гордість за нас, покутян!

Світлини з фестивалю розміщено на сторінці "Шкільна правда" у Фесбуці