Print
Category: Будинок культури
Hits: 884

    "Для мами" - так назвали свій відео-проект учні 6-9 класів, які зорганізувалися у своєрідному онлайн-театрі слова, щоб спільно до свята Матері сказати найдорожчим неням неспізніле ДЯКУЮ. Організатор проекту завідуюча драматичним гуртком Світлана Слупська. У відеопостановці фрагмети дитячих зізнань, теплих і дуже хвилюючих. "Я люблю свою маму!" - промовляє кожна дитина і щиро розповідає, яка у неї мама найкраща, найдорожча, наймиліша, чуттєва, сердечна, рідна.... Розповіді сповнені спогадів, теплих миттєвостей, щирої радості і вдяки Богові за маму. Проект об'єднав театрально обдарованих школярів, які добре володіють словом і сценою. В умовах карантину, вони знайшли собі сцену на ріднім подвір'ї, в лісі, на лузі, на жовтоквітному полі під голубим небом.  Ніщо не завадило їм сказати Мамі найдорожчі слова, що ллються з люблячого серця.

 

   Учасники онлайн-проекту "Для мами": Юстина Самборська, Адріяна Турик, Надія Ромах з 9 класу, Ангеліна Вовк, Тетяна Павлюк з 8 класу, Вероніка Марцінко, Ірина Лялик з 7 класу, Ангеліна Дрембей з 6 класу. Відео-проект "Для мами" можна переглянути в Ютуб-каналі.

    Дякую, дорогі діти за вашу щирість, за вашу чуйність, за красу почуттів до найріднішої Людини. Яке це щастя,  коли мама є поруч! Яке це багатство і милість Божа! Говоріть ці слова щодня, дякуйте Богу і бережіть Маму. 

   Дякую Світлано Ярославівно за зворушливий відео-проект, доторкає серце дуже глибоко. Кожна мама хотіла би почути від дитини такі слова. Як добре, що ви гуртуєте навколо Слова учнів, особливо старшокласників.  Ви надихаєте їх і люблячим  серцем розкриваєте велич і красу материнства. Зі святом Вас!

Оксана ПРОНЮК-КУЗЬМА

Вслухайтесь у дитячі розповіді 

   Ще раз  передивилась відео... Хотіла пережити знову ті емоції. Це так зворушливо, повірте, "мурашки" по тілу. Я з цими дітьми люблю працювати. В цьому проекті вони відкрились по новому... Наш задум - сказати слова вдячності для мами. Перед кожним було завдання сказати найважливіше мамі.  Хотіла, щоб вони роздумали над цим, зробили щиро. За тиждень перед святом, дала їм завдання написати у  зошиті кілька питань і дати відповідь на них по особливому, як відчуває серце.  Хотіла, щоб пригадали історії з дитинства.

   Впевнена,  кожна дитина прожила ці емоції і згадувала дитинство, а,  можливо, й  занотовувала... Я так думаю, цього я не бачила... Вслуховуюсь у їхні розповіді, відчуваю, як в де кого тремтить  голос, дехто хвилюється, все таке справжнє,  щире. Діти передали безмежну любов, подяку і побажання матерям. Я думаю, що матері щасливі чути такі зізнання, їхня увага і любов допоможе дітям ще більше розкритися у почуттях ... 

   Дякую всім учасникам проекту за розуміння терпеливість і відвагу... Я буваю строга часом, але їх дуже люблю і вболіваю за них. Діти напевне це відчувають. Вони мене люблять і поважають...

Світлана Слупська, завдрамгурком с. Клубівці 

ВІДГУКИ ГЛЯДАЧІВ У ФЕЙСБУЦІ 

   

 Молодці!!! ❤Дуже гарно, ніжно, ласкаво і чуттєво!!!❤❤❤ 

Наталія ІВАСЮК 

 Як гарно…

Марія СТАРЧУК 

Дуже хвилююче❤️❤️❤️!! Дякую діти! І батькам за таких хороших дітей❤ 

Людмила Палагіцька

Молодці, найкращі!

Світлана МАРЦІНКО 

Молодці! 

Галина БЕРЕЗНА

Від усієї душі дякую діточкам за щирість, емоції і розуміння... Ви кожна зокрема дарували слова любов і відкритість своїм матерям! Молодці.

Світлана СЛУПСЬКА