Print
Category: Музей історії села
Hits: 1912

   Напередодні Дня Незалежності до музею нашого села завітав воїн, який захищає незалежність України. Він добрий друг нашої школи і справжній воїн світла. Ми з хвилюванням чекали зустрічі Дмитром Євдокимовим, він приїхав з війни, ми рідко його бачимо. Коли зустрілися, всі стали жвавіші. Дмитро привіз для нашого музею докази теперішньої війни. Це, як пояснив захисник, хвостовик до вистрілу РПГ-7, частину від града (сопло двигуна), кулю 7,62х54, осколок від 120 мм міни, і тубус від РПГ-22. Музей поповнився новими експонатами, наш гість розказав про кожен з них, як і де використовується. 

 

   На тубусі від РПГ-22 напис "Клубовецькому музею" і автографи захисників України, побратимів Дмитра Євдокимова. Мені хотілося доторкнутися до кожного підпису (автографа), бо це написали воїни, які нас захищають, які зараз не вдома, а на страшній війні, живуть у криївках і щодня бачать ворога близько, навіть чують їхні голоси. Ми про все розпитували нашого гостя. Він через чотири дні вже повертається на фронт.

   Трофеї з війни воїн - стрілець 8 штурмового батальйону, 10 бригади - передав директору краєзнавчого музею Йосипу Дмитровичу Карпіву. Вони безпечні і дозволені для показу.

   Йосип Дмитрович подарував воїну свою книжку про Клубовецьку школу і провів екскурсію. Музей невеликий, але дуже насичений різними речами. Мені було дуже цікаво у музеї, тут багато експонатів давними. А тепер у музеї ще будуть експонати, що нагадуватимуть, що зараз в Україні йде війна.

   Ми привітали Дмитра Євдокимова з Днем Незалежності України, подякували за наш захист і подарували йому вишитого Ангела-Хоронителя, щоб беріг його вдень і вночі, завжди був до помочі.  Я намалювала для Дмитра дівчинку Україну, її дари, природу, ангела  і наш прапор перемоги на високій горі.

   Дякуємо Дмитру Євдокимову і всім побратимам-захисникам за подарунки для музею, за піклування про нас, за наш захист. 

Анастасія ПАЛАГІЦЬКА, 4 клас