Print
Category: Музей історії села
Hits: 1625

 

 

 

 

 

 

 

   Сьогодні наш 3 клас був на екскурсії в краєзнавчому музеї села Клубівці. Екскурсію нам провів директор музею Йосип Дмитрович Карпів. Він дуже цікаво розказував, як колись виготовляли тканину. Це дуже складно, багато ручної роботи, багато усіляких інструментів. Тепер ми купуємо готовий одяг і не знаємо звідки береться тканина. А колись все робили своїми руками.

    

   Нам було дуже цікаво. З нами була Оксана Ярославівна. У музею дві великі кімнати, дві маленькі і коридор. І всі вони закладені різними давніми речами. Є великий ткацький верстат, дерев'яний плуг, ступа, дерев'яна вага, жорна та  інше. Йосип Дмитрович нам показував давній зошит і чорнильну ручку з чорнильницею, якою колись писали. 

 

 

 

 

 

 

 

 

    На поличках є багато глиняних глечиків та розмальованих тарілок. Є велика колекція давніх грошей. Багато книжок, образів, сорочок та вишитих рушників. У коридорі є з сірників складена церква. Є велика скриня, верета, годинники, дошки, на яких прали одяг, цебер, різні плетені кошики.

   Ми бачили великий ключ. Цим ключом урочисто відкривали нашу школу. Нам ньому пише 1986 рік і три п'ятірки, колись найкраща оцінка була - 5. Нашій школі 32 роки.

 

 

 

 

 

 

 

           

   На стіні в рамках є списки клубовецьких людей, які загинули на війні. Є різні документи. Про все не можу розказати. Мені було дуже цікаво у музеї. Дякую Йосипу Дмитровичу за веселі і повчальні розповіді.

Анна ПЛЕКАН, 3 клас