Print
Category: Музей історії села
Hits: 605

   На уроці "Юний краєзнавець" учні 5 класу побували на екскурсії у краєзнавчому музеї села. Директор музею Йосип Дмитрович Карпів провів дуже цікаву екскурсію. Найцікавіше те, що у цьому музею зібрані всі речі, інструменти, посуд, одяг, якими користувалися наші прадіди і прабабусі. Біля багатьох експонатів є написи, кому належали ті речі. Для нас вони вже незнайомі. Ми здивувалися, коли побачили весь процес виготовлення тканини. Це дуже складний і довгий процес. Щоб виткати полотно на сорочку, чи щось інше, треба було сушити льон, потім мочити його, розчісувати, крутити нитку, намотувати, ткати на великому верстаті, вибілювати, аж потім кроїти і шити. Ми тепер купуємо готовий одяг і, навіть. не задумуємося над цим.

 

   Ми бачили жорна, які мололи муку, старий дерев'яний плуг, глиняний посуд, гасові лампи, давні гроші, книжки, образи, фотографії, одяг. У музею дуже багато різних експонатів. вони виглядають, як казкові. Йосип Дмитрович дуже цікаво розповідає про них. Ми з цікавістю розглядали все, ділилися враженнями  і фотографувалися. Свої враження ми написали у домашніх завданнях. Дякуємо вчительці Христині Іванівні та екскурсоводу Йосипу Дмитровичу за незабутній урок - подорож у казку.

5 клас 

Похід у краєзнавчий музей в Клубівцях 

   На уроці "Юний краєзнавець" учні 5 класу ходили на екскурсію в краєзнавчий музей нашого села разом із вчителькою Христиною Іванівною. Там є багато експонатів XVII-XX століття. У музеї ми бачили: жорна, глиняний посуд, глечики, дерев'яний плуг. Мене найбільше зацікавили: вишиті рушники, образи, сорочки і глечики. Йосип Дмитрович Карпів розповідав нам про учасників АТО та про кожну річ, яка є у музеї. У музею дві великі, одна маленька кімнати і коридор. В одній кімнаті є журнали, книги, медалі (золоті ), грамоти, гроші, образи. У коридорі є : різні дзвіночки (великі і маленькі), гроші, документи, церква, зроблена із сірників, стіл і картини. Мені сподобалися розповіді Йосипа Дмитровича, тому що вони цікаві і захопливі. Дякуємо Христині Іванівні Шешурак за таку цікаву екскурсію, ми  дізналися багато цікавого про наше село. 

Кузенко Діана, 5 клас 

   На уроці "Юний краєзнавець" ми відвідали музей. Мені дуже сподобалася екскурсію. Багато цікавого нам розповіли і показали. Найбільше сподобалося мені оглядати старовинні монети і купюри, давні тарілки та глечики, а ще дуже сподобалась маленька церква, зроблена із сірників.

Ільницький Максим

   Недавно я з своїм класом ходили у музей. я дізнався багато чого. Я бачив польські монети, знайшов монету 100 злотих. Дізнався про воїнів АТО, учасників другої світової війни. У списку воїнів другої світової війни мій дідусь, він помер. Екскурсію нам провів директор музею Йосип Дмитрович Карпів.

Михайлишин Віталій