21 вересня – Міжнародний день миру. Мистецьку акцію "Хай буде мир у рідній Україні!" підготували учні 2 класу, вчителька Оксана Ярославівна Самуляк.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   До Дня миру другокласники виготовили своїми руками білих голубів, які символізують мир. Білі птахи прикрасили деревце миру.

   У неділю 19 вересня на стадіоні "Маяк" відбулися ігри Першості району з футболу між командами ФК "Клубівці»  – ФК "Липівка". Осіння негода не завадила футболістам провести гру, хоч вітер був не на жарт холодним. Команди зіграли в нічию 2:2. Обидва голи забив Богдан Пронюк.

   16 вересня команда юних журналістів відвідала Івано-франківське селекційно-насіннєве підприємство. Нас супроводжували заступник директора з виховної роботи Сенко Людмила Михайлівна та керівник гуртку журналістики Кузьма Оксана Ярославівна. Цей день був дуже хвилюючим, адже нас посвячували в журналісти. Відбулося це на Алеї пам'яті журналістів Прикарпаття. Ми зачитали з стендів іменна журналістів, які загинули при виконанні службового завдання і вшановували їх пам'ять Хвилиною мовчання. Алея навкруги обсаджена деревами, зазвича,й це кедр та туя. Працівниця лісництва Зоряна Івасюта провела провела екскурсію і провела нас у теплицю, де вирощують саджанці.

   16 вересня на Алеї пам’яті журналістів Прикарпаття, що знаходиться на території ДП "Івано-Франківський лісовий селекційно-насіннєвий центр" (Роздоріжжя с. Клубівці) відбулася урочиста посвята юних гуртківців-журналістів Клубовецького ліцею.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Фільм про поїздку до Алеї пам'яті журналістів можна переглянути на каналі Ютуб. Дивіться тут... Авторка фільму учениця 8 класу Андріїв Марія-Вікторія.

 

 

 

 

 

 

 

 

Зустріч випускників Клубовецької школи через 35 років

   09 вересня відбулися перші організаційні збори редколегії учнівської газети "Шкільна правда". Сформована  команда з учнів 6-10 класів, яка творитиме шкільний часопис у 2021-2022 навчальному році. За традицією на збори запросили директора ліцею Володимира Пронюка, який завжди підтримує юних журналістів та дає цінні поради. Усім було запропоновано написати, якою хочуть бачити цьогорічну газету. 

   Минулого тижня, у середу першого вересня, ми зібралися у спортзалі на урочисту лінійку Першого дзвоника. На вулиці була дощова погода, але це не завадило нам провести чудове свято початку нового 2021-2022 навчального року. Всі учні святково одягненими і красивими. Після завершення лінійки наш класний керівник Ткаченко Віктор Васильович запросив нас до нашого нового класу. Ми були дуже здивовані, клас дуже красивий, він знаходиться на першому поверсі, це є кабінет фізики. Пролунав перший дзвоник, ми сіли за парти. Перший урок пройшов чудово і весело, ми багато дізналися про нашу Україну, були і смішні моменти. Ми і не помітили як швидко промайнув час.

Найкращий день навчання!

    У нашому ліцеї першого вересня відбулася урочиста лінійка Першого дзвоника. Ми прийшли до школи о пів на дев'яту, свято почалося через 30 хвилин. До нас завітали поважні гості: Андрій Рев'юк, Богдан Ракетчук, oтець-декан Петро Скрипник та Ігор Чернецький. З батьками за руку на лінійку урочисто вийшли першокласники та їхня  вчителька Катерина Петрівна Турик. Вони перший раз йдуть до школи, для них усе вперше. На лінійці вони дуже гарно розказували віршики. У одинадцятикласників це останній рік у ліцею, а дальше вони підуть дорогою у своє яскраве майбутнє. Вони теж виступали. А коли пролунав Перший дзвоник, всі розійшлися по класах на Перший урок.

    У Клубовецькому ліцеї урочистою лінійкою Першого дзвоника розпочався новий 2021-2022 навчальний рік. Перший дзвоник покликав учнів на Перший урок, присвячений Дню Незалежності України. Цього року маємо 30-річну дату відновленої Незалежності, з 1991 року бережемо її і шануємо. Це дуже дорогий, непростий відрізок часу, упродовж якого виросло юне покоління українців під синьо-жовтим прапором із тризубом держави України та рідною українською мовою. Непростий, бо ми пережили Майдан і оплакуємо Героїв Небесної Сотні, ми сьомий рік у стані війни на Сході України з російським окупантом, тисячі Героїв України полягли там, щоб ворог не пройшов далі і щоб зберегти нашу Незалежність. Непростий, бо доводиться відстоювати своє на своїй землі, свою мову, свою історію, свої кордони. Вічна подяка і пошана Героям України. Про це ми говорили на Першому уроці, про славу України, про її славних синів і донь. "Україна! Вона у нас єдина" - такою була тема  Першого уроку. Святковим і насиченим був перший день у школі. Про це розповідають світлини, які можете переглянути у фільмі "Перший день, Перший дзвінок, Перший урок 2021-2022 навчального року". Дивіться тут...

    От і знову нас з відкритими обіймами зустріла золота осінь. Дні стають холоднішими, а дощ надворі нагадує нам про закінчення літа. Перший дзвоник знову зібрав усіх учнів у стінах рідного ліцею. Після урочистої лінійки початку нового 2021-2022 навчального року у кожному класі був Перший урок, який провели класні керівники. Цьогорічний Перший урок приурочений 30-ій річниці відновленої Незалежності України. Тема уроку в 10 класі: "Ти у мене єдина!". Наша класна керівничка Марія Василівна Дутка провела нам інструктаж про правила поведінки під час навчального процесу і карантину. А також підготувала нам невелику вікторину про те, наскільки ми знаємо і шануємо наш край.

 

 

 

 

 

 

 

 

Урочиста лінійка початку нового 2021-2022 навчального року

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Засідання педагогічної ради Клубовецького ліцею

23 серпня - День державного прапора України

 

 

 

 

 

 

 

 

Зустріч випускників Клубовецької школи через 20 років

  

 

 

 

 

 

 

  

   Дві наші учениці стали переможницями традиційного щорічного молодіжного фестивалю-конкурсу української естрадної пісні "Майбутнє України - 2021". Конкурс відбувався 24 червня 2021 року у Народному Домі міста Тисмениці. Всі конкурсанти, а їх було 18, виконували по дві пісні. Переможниці у середній віковій категорії Оксана Марцінко (І місце) та Яна Шелемей (ІІ місце) отримали грамоти та грошові премії від міського голови Тетяни Градюк. Вітаємо дівчат з перемогою у престижному конкурсі. Вони вихованки Тисменицької школи мистецтв ім. Йова Княгиницького, викладач по вокалу Діана Кіловата.

Хай вам щастить, випускники 2021 року!

 

 

 

 

 

 

 

    

Дев'ять років пролетіли, розцвіли усі й змужніли...

 

 

 

 

 

 

 

    

Випускний вечір у 4 класі

 

 

 

 

 

 

 

 

    Швидко пролетіли чотири роки. От і ми завершили початкову школу. Всі ці роки поряд з нами день у день була Перша вчителька Катерина Петрівна Турик. Вона як мама, вчила, виховувала і доглядала нас. Наш клас особливий, у ньому 11 хлопців і дві дівчини. Непросто було нашій вчительці із  "футбольною" командою, але з нами було завжди весело, з сюрпризами та несподіванками це точно.

Святе Причастя урочисте, прийшов Ісус у серце чисте...

 

 

 

 

 

 

 

 

    12 червня 2021 року до святої тайни Сповіді та Святого Причастя приступили учні 3 класу. До цієї події вони довго і ретельно готувалися. Духовні науки проводили отці Петро Скрипник та Роман Шиндировський. І от настав цей незабутній день. Бог дарував гарну сонячну погоду. Біля школи зібралися учні 3 класу, їхні батьки та хресні. Процесійною ходою всі рушили до церкви Святої Покрови Божої Матері.

   Зараз у нас період цікавих екскурсій та мандрівок. Вчора  5 , 6 і 8  класи їхали на екскурсію у Галич. Також iз нами їхали вчителi Людмила Михайлiвна Сенко,  Йосип Дмитрович Карпів, Христина Андріївна Павлюк, Віктор Васильович Ткаченко і Христина Іванівна Шешурак. Спочатку ми поїхали у музей стародавнього побуту. Там багато старих будинків. Нам розказували звідки ті хати і коли їх побудували. Мені сподобався цей музей він знаходиться під відкритим небом і в ньому є дуже цікаво. Потім  ми поїхали в зоопарк. Там наш екскурсовод  показував тварин,  яких  привезли до них із інших зоопарків чи лісів. Деякі тварини не могли ходити, літати, чи крутилися на одному місці, а у деяких була зламана нога, шия, чи крило. І тут про них дбають, годують, і лікують. В цьому зоопарку є дуже цікаво, трохи страшно і смішно. Потім ми мали їхати  в музей і у замок.

   Літо в учнів 3 класу розпочалося мандрівками. У четвер 03 червня з вчителькою Марією Василівною Павлів та батьками вони вирушили на екскурсію у Галицький Національний природний парк. Тут є найрізноманітніші тварини та птахи, багато з них рідкісні, занесені у Червону книгу. А ще тут ростуть рідкісні росливи. Цей парк - живий підручник природи. Надзвичайно цікаво.

    З самого дитинства у моєму житті панувала музика. Я любила співати, слухати пісні, переглядати шоу та передачі. де люди виконували різні музичні твори. Цю любов до музики мені прив'язали мої близькі. Бабуся і тато завжди навчали мене співати, а дідусь і мама направили мене у правильне русло і розказали мені про школу, де вчать грати на музичних інструментах. Чесно кажучи, я довго не розмірковувала який інструмент обрати, який мені більше подобається. Врешті я вибрала фортепіано. До тепер не розумію чому мій вибір зупинився саме на ньому. Саме так почалася моя маленька історія у музичній школі.

 

 

 

 

 

 

 

 

  02 червня у Клубовецькому ліцею відбувся концерт "Музика єднає всіх" ІІ фортепіанного відділу Івано-Франківської ДМШ №3 ім. Кос-Анатольського, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.

1 червня - День захисту дітей   

       З 1998 року в Україні 1 червня святкують День захисту дітей. У нашому ліцею сьогодні, 1 червня, практичний психолог Наталія Триндяк та соціальний педагог Галина Березна організували для дітей гарне свято. Програма його була дуже різноманітна і цікава. Спочатку ми дивилися відео "Діти – найбільше чудо", в якому були зібрані наші смішні фотографії з шкільного життя. Потім  був малюнок на асфальті "Ти живеш під сонцем".

  

 

 

 

 

 

 

  

   Звичайний весняний суботній день, у таку пору кожен ранок ми просинаємось під спів пташок  і шелест трави від теплого вітру. Сьогодні я прокинулася як завжди, тільки з легким хвилюванням на душі, тому що йду на лінійку до рідної школи, побачу знову такі щирі і рідні обличчя. Останній дзвоник... Відразу згадала, як колись маленькою стояла на лінійці дивилась на випускників і думала: "Які ж вони дорослі, закохані і красиві, а мені ще так далеко до цього", а зараз такими я буду бачити своїх однокласників і відразу комок в горлі і сльози на очах. Як же швидко біжить час, ніби вчора я маленька стою на лінійці тримаю в руках мікрофон, згадую слова віршика, щоб з хвилювання не забути  і шукаю знайомі обличчя мами і тата. Згадала, як познайомилась з однокласниками і дивувалась, як же я з ними буду 11 років разом.

  У суботу 29 травня у Клубовецькому ліцеї відбулася урочиста лінійка Останнього дзвоника. Гостями свята були: отець-декан Тисменицький УГКЦ Петро Скрипник, голова Тисменицької міської громади Тетяна Градюк та староста села Клубівці Богдан Рекетчук. Голова Тисменицької міської ради Тетяна Градюк гарно привітала всю шкільну родину. Підсумок за 2020-2021 навчальний рік зробив директор ліцею Володимир Пронюк та урочисто вручив грамоти відмінникам навчання.