- Деталі
- Категорія: Гуртки
- Перегляди: 25
Травнева зустріч редколегії учнівської газети "Шкільна правда" особлива. У повітрі вже бринять нотки прощання - тремка мелодія Останнього шкільного дзвоника. Маємо у журналістському колективі двох випускниць Ілону Стецюк та Тетяну Павлюк, які очолювали редколегію у 2022-2023 навчальному році, були головним редактором та його заступником. Дівчата принесли багато гарних ідей, надихали команду, гуртували та запалювали власним прикладом. Кораблик "Шкільна правда" втримався у важкому воєнному році. В період дистанційного навчання створили групу в Телеграм, писали, контактували, творили рідний часопис, організовували зустрічі в ліцею. Стартували з спільних проєктів, випускали стінні газети, писали листи та малювали для захисників України, наповнювали сторінку "Шкільна правда" у Фейсбуці, Інстаграм та сайті ліцею цікавим різнобічним матеріалом, а головне власним. Період стаціонарного навчання - був періодом найбільшої активності колективу. Результат нашої спільної праці - газета "Шкільна правда", а ще наша дружба і спільні дієві кроки до перемоги. Це наскрізна нитка нашої праці.
- Деталі
- Категорія: Патріотичне виховання
- Перегляди: 16
Напередодні Дня Героїв, який щорічно в Україні відзначається 23 травня, у селі Клубівці Тисменицької громади відкрили анотаційну дошку Герою Ігорю Олійнику. Віддати шану полеглому захиснику України прийшли рідні та близькі, керівництво Тисменицької громади та старостинського округу, освітяни та мешканці села Клубівці. Після спільної молитви за душу полеглого чин освячення пам’ятної дошки здійснили парох села Клубівці о. Василь Пастух та о. Мирослав Пронюк. Пам'ять мужнього воїна вшанували хвилиною мовчання.
- Деталі
- Категорія: Ціннісне ставлення до природи
- Перегляди: 30
Нехай земля квітує всюди!
1. Понеділок - зелений колір.
У четвертому класі кольоровий тиждень. Понеділок - зелений день. Тема дня "Нехай земля квітує всюди - природу бережімо, люди!" Учні читали вірші про природу, придумували казки, розучували гаївку" Грушечка", досліджували рослини та розглядали в мікроскопі клітини цибулі, огірка, липи, а ще фотографувалися в зелені.
2. Віторок - синій колір.
Тема дня: Небо волошкове, небо синьооке,
Небо в капелюсі у четвертім класі!
Голубіють мріі й барвінкові квіти -
Щастя либонь має голубі повіки.
Прийшов вівторок і приніс для четвертокласників усі відтінки синього і голубого кольорів. Говорили про значення води для всього живого на землі, про охорону водних ресурсів, провели опитування у класі "Улюблений колір", помріяли у капелюшку і нафантазували свою "Блакитну казочку", малювали квіти кольору неба.
- Деталі
- Категорія: Ціннісне ставлення до природи
- Перегляди: 18
У групі дошкільної підготовки «Сонечко» практикували сьогодні нетрадиційний метод малювання виделкою. Дошкільнята виконували творчу роботу «Тюльпани». Таке заняття їх дуже зацікавило. Вони не раз малювали узори виделкою на картопляному пюре. А сьогодні їм дозволили використовували виделки для роботи з фарбами. Результат очевидний. Таким чином, дошкільнята освоїли новий спосіб зображення - малювання виделкою, зрозуміли, що все, що є поряд, може стати їм помічником для творчості. На занятті говорили про весняні квіти тюльпани, їхню будову, кольори, а також удосконалювали продуктивну діяльність в малюванні. Заняття проводила вихователька Наталія Романівна Антошків.
- Деталі
- Категорія: Ціннісне ставлення до мистецтва
- Перегляди: 29
Велике свято музики
У середу 17 травня до нашого ліцею завітали вихованці та їх наставники з музичної школи Тисменицької школи мистецтв імені Йова Княгиницького. Творчий колектив представила директорка закладу Кароліна Секрета. Музична школа не вперше на нашій сцені, рактикуємо такі зустрічі, бо вони дарують велике свято свято музики. Серед виконавців багато учнів Клубовецького ліцею, які навчаються у музичній школі. Зокрема. Віталій Білуник (9 клас) - цимбали, Діана Лесюк (7 клас) - бандура, Евеліна Мисик (4 клас), Аліна Плекан та Яна Волосянчук (2 клас) - скрипка.
- Деталі
- Категорія: Ціннісне ставлення до суспільства і держави
- Перегляди: 25
18 травня – День вишиванки. Традиційно у цей день всі одягають вишиванку, демонструють свою приналежність до великого українського народу, нації сильних, вольових і нескорених. Різноманітні акції, флешмоби, фотосесії у вишитих сорочках відбуваються на всіх підприємствах та закладах України. Струмочок любові організували у Клубовецькому ліцею. Учасниками флешмобу був весь шкільний колектив - учні та вчителі. Струмочок розготався і вів до вишитої дорогої України - великий макет карти України, викладеної узорами кожного регіону. Цю красиву відеокомпозицію можна переглянути в Ютубі та на сторінці "Шкільна правда" у Фейсбуці. Креативну відеокомпозицію "Одягни вишиванку" підготували учні 7 класу. Дякуємо організаторам флешмобу та всім учасником флешмобу. Погляньте на світлину, - отак виглядає нами вишита любов до України.
- Деталі
- Категорія: Ціннісне ставлення до людей
- Перегляди: 49
Концертна програма учнів Клубовецького ліцею "Любов до мами безмежна", присвячена Дню матері
- Деталі
- Категорія: Патріотичне виховання
- Перегляди: 56
441 день війни #do_peremogu #krok_do_peremogu
10 травня у клубовецькому ліцею відбулася зустріч з старшиною Добровольчого Української Корпусу (ДУК) "Правий сектор" Білічаком Марком Петровичем. Ця коротка хвилююча зустріч запам'ятається усім на все життя. Марко Петрович привіз і урочисто вручив нашому ліцею прапор, підписаний захисниками України 67 Окремої механізованої бригади ДУК та 10 гірсько-штурмової бригади. Зараз усі ці захисники боронять Україну в Бахмуті.
- Деталі
- Категорія: Патріотичне виховання
- Перегляди: 61
440 день війни #do_peremogu #krok_do_peremogu
Ми - незламні! Ми хочемо жити у своїй Україні - у квітучій європейській державі.
- Деталі
- Категорія: Переможці
- Перегляди: 52
Переможці І етапу відкритого обласного конкурсу робіт духовної фотографії серед закладів загальної середньої освіти Тисменицької міської ради
1. Номінація" Свята та обряди"
Адріана СТАРЧУК (7 клас) - ІІ місце
2. Номінація "Сакральна архітектура"
Давид Молявчик (5 клас) - І місце
- Деталі
- Категорія: Спорт
- Перегляди: 38
Учні нашого ліцею брали участь у І етапі змагань з пожежно-прикладного спорту cthtl закладів освіти Тисменицької громади. Всього було 11 команд. Юнаки та дівчата змагалися у різних видах спорту, зокрема біг, підтягування, згинання та розгинання рук, човниковий біг та спортивна естафета.
Усі команди-учасниці отримали подяки від організаторів – відділу освіти Тисменицької міської ради. Змагання відбувалися на стадіоні «Хутровик» у місті Тисмениця. Нашу команду представили: Палагіцький Олег (11 клас), Палагіцький Тарас, Красняк Роман (10 клас), Бойчук Іван, Вінтоняк Юрій (9 клас), Проценко Богдан, Штогрин Максим (7 клас), вчитель фізкультури Ігор Іванович Павлюк.
- Деталі
- Категорія: Гуртки
- Перегляди: 26
Весна навколо нас, вона оживає вбирається в шати, буяє цвітом і пахощами. Весна і в наших виробах на гуртку паперопластики Натхнення. Учні 4-5 класів зосереджено, декілька занять поспіль виготовляли свої розквітлі топіарії. В роботі гуртківці використовували різні матеріали: папір, нитки, гофропапір, гіпс, гілки з дерева, гарячий клей. Під час роботи обговорювали властивості паперу, гіпсу, нюанси виготовлення.
- Деталі
- Категорія: Патріотичне виховання
- Перегляди: 74
430 день війни #do_peremogu #krok_do_peremogu
430 день повномасштабної російсько-української війни. Ми - діти війни. У наших долях назавжди вписана ця страшна правда: рашисти вдерлися у нашу Батьківщину, принесли стільки горя і болю, що розказати страшно. Але ми мусимо це все пам'ятати і передати своїм дітям і онукам. Бо на захист нашої України стали найкращі воїни-герої. Ми розкажемо, як ми молилися за них, переживали, писали листи, малювали малюночки, складали у посилку цукерки та розмальовували картонні ящики синьо-жовтими сердечками.
Ми не хочемо війни. Ми нікому не завдавали горя, не нападали ні на кого. І ми не хочемо, щоб чобіт ворога топтав нашу милу і квітучу землю. Це земля наших батьків, дідів і прадідів, ми тут сіяли хліб і вирощували плоди, вчилися, росли, будували хати, садили дерева, гралися, співали пісні. Ми любимо свою землю, свою дорогу Україну. Геть, нечиста сило, звідси, щезни навіки з нашої землі.
- Деталі
- Категорія: Патріотичне виховання
- Перегляди: 71
428 день війни #do_peremogu #krok_do_peremogu
Уже рік і два місяці триває повномасштабна російсько-українська війна. Багато мешканців села Клубівці та вихідців із нашого села захищає Україну. Багато з них зараз у найважчих точках. Щоб підтримати наших захисників і сказати найголовніші слова, що пам’ятаємо про них, дякуємо їм, молимося за них, переживаємо і чекаємо, ми записали відеоролик біля нашого ліцейного стенду, на якому ми зібрали всі фотографії наших клубовецьких героїв. Біля цього стенду завжди збираються учні, розглядають фотографії, бо там їхні батьки, родичі, найдорожчі люди. Ми вивчили вірші, одягнули вишиванки і записали наше відеозвертання, яке завершили піснею-молитвою за Україну. На відео ми тримали прапори України – все це для підтримки наших захисників України.
- Деталі
- Категорія: Ціннісне ставлення до природи
- Перегляди: 84
#den_zemli 22 КВІТНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЗЕМЛІ
- Деталі
- Категорія: Патріотичне виховання
- Перегляди: 84
#do_peremogu #krok_do_peremogu
Пахуча паска і смачна ковбаса, дитячі малюнки і цукерки, окопні свічки та інші смачні гостинці – для найдорожчих наших захисників.
- Деталі
- Категорія: Патріотичне виховання
- Перегляди: 120
#do_peremogu НАШІ МАЛЮНКИ ДЛЯ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ
Коли ми малюємо для захисників України, то завжди уявляємо собі, як український воїн буде тримати у руках наш малюнок. Ця уява у кожного з нас була різною до вчорашнього дня. Ми пакували посилочку і зверху клали малюнки, або листи з цукерками і відправляли на фронт.
- Деталі
- Категорія: Методична робота
- Перегляди: 62
Відбулося засідання атестаційної комісії Клубовецького ліцею. Атестувалися вчителі: вчителька української мови і літератури Бруц Світлана Ярославівна, вчителька образотворчого мистецтва Жданюк Ірина Дмитрівна та вихователька групи дошкільної підготовки Антошків Наталя Романівна.
- Деталі
- Категорія: Ціннісне ставлення до мистецтва
- Перегляди: 73
27 березня відзначають своє професійне свято всі працівники театру, а разом з ними мільйони глядвчів – любителів театру. День театру відзначають в усьому світі з 1961 року (відповідно до рішення IX конгресу Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО). Вперше про театр згадується у літописах від 497 року до н.е. Є перша згадка про театральне свято, присвячене богу Діонісу. Перша будівля театру з’явилась у Римі в 55 році до н.е., там виконували вірші та невеликі п’єси, переспіви легенд та міфів. Перший український стаціонарний театр був відкритий у Львові в 1795 році, а через 24 роки з’явилася перша українська п’єса «Наталка-Полтавка» Івана Котляревського. Похід у театр - завжди свято.
- Деталі
- Категорія: Ціннісне ставлення до мистецтва
- Перегляди: 74
Найкраще говорити про театр - у театрі, відчути його атмосферу і серцебиття, зайти у простору залу, всістися у затишне місце в партері, роздивитися широчінь і округлість театральної зали, чисельне сусідство незнайомців-глядачів і ... раптом гасне світло, чутно аплодисменти і відкриває простори господиня-сцена. Серце переповнють благородні відчуття причетності до великого і вічного живого слова. Напередодні Дня театру учні 4 класу організували поїздку до театру.
- Деталі
- Категорія: Ціннісне ставлення до людей
- Перегляди: 75
24 березня об 11.00 відбулася онлайн-лекція для школярів про правила безпечної поведінки на дорогах в темний час доби, особливо за умови відсутності електроенергії та освітлення на вулицях міст і селищ. Спікер: інспектор ювенальної превенції Олександр Сергієнко. Відповідальна за проведення Наталія Ігорівна Михайлишин.
- Деталі
- Категорія: Ціннісне ставлення до мистецтва
- Перегляди: 82
21 березня – Всесвітній день поезії. Святкуємо його якраз після днів особливого вшановування великого поета України Тараса Григоровича Шевченка та поетеси-шістдесятниці Ліни Костенко. Святкуємо, коли ще смак сильної поезії на вустах. Українська земля виплекала багатьох талановитих поетів. У всі часи, в найсвітліші і найбуремніші дні нашої історії вона була дзвоном і дзвонарем, будила і вела, просвітлювала і надихала. Поезію люблять всі. Вона стан душі, мова душі. Вона найтонше відчуває і найглибше передає почуття і вбирає у найкращі словесні та мелодійні шати. А ще у нас народ – читач, він обирає свою поезію, цитує, декламує, кладе на ноти. Сьогодні на занятті гуртка журналістики ми теж вибирали і декламували поезії, які нам припали до душі. Флешмоб «Вибирай і читай» ми проводимо щороку. Цьогорічний флешмоб вирізнявся з-поміж усіх попередніх. Учні шукали і декламували виключно патріотичні твори.