- Деталі
- Категорія: Історія школи
- Перегляди: 980
27 жовтня 1960 року вступила в дію нова школа, - читаємо в книжці Йосипа Карпіва "Клубівці" (Історичний нарис, сторінка 169). вона будувалася кілька років. Цеглу для неї привозили з Тисмениці із Вірменського костелу. Керував будівництвом директор школи Кравченко Павло Григорович.
Художник Володимир Березний подарував педагогічному колективу школи картину "Клубовецька школа", на якій увіковічнено на полотні два корпуси школи.
- Деталі
- Категорія: Історія
- Перегляди: 938
У Клубівецькій школі вже 10 років активно працює учнівський журналістський гурток «Ініціатива» під орудою шкільного педагога і письменниці Оксани ПРОНЮК-КУЗЬМИ. Тут все по-справжньому: є редакція газети на чолі з редактором Євгеном Пронюком, яка випускає часопис «Шкільна правда», є шкільні всюдисущі невтомні кореспонденти – Ілона Стецюк, Ангеліна Вовк, Юстина Самборська, Анастасія Палагіцька та ін., є фотокореспондент Михайло Турик, вправні коректори, дописувачі. Та любов школярів до слова, зокрема і до журналістики, не виникла з нічого – вона ґрунтується на праці багатьох поколінь клубівецьких педагогів. Як учить народна мудрість, щоб було що жати, треба сіяти й орати.
- Деталі
- Категорія: Історія
- Перегляди: 988
Надія Мирославівна Пронюк,член учнівського самоврядування 2009-2011 н.р., одна із засновниць газети “Шкільна правда”:
Привіт!))) Пам'ятаю сам початок, як ми сиділи придумували назву газети. Це було щось нове для всіх нас. Спершу була ідея створити якусь сторінку, чи якусь програмку, де б ми могли обговорювати те що зробили. Вже й не згадаю, хто запропонував газету. Але мені здається, що то був Володимир Ярославович.
Це було після якогось концерту в школі. Тоді ми зібрали збори учнівського самоврядування, нас було десь біля двадцяти з різних класів, різні вікові категорії і було одноголосно вирішено, шо ми хочемо шкільну газету, яка буде виходити раз у півтора місяця. Спочатку ми зібрались і почали думали над назвою газети. Хтось викрикнув "шкільну», а хтось "правда". Вже й не згадаю хто… За один урок ми вирішили, що цього хочемо і зробимо! Тоді на зборах були: Марійка Молощак, Степан Шевчук, Юра Старчук, Соломія Атаманюк, я, Любомир Бойко, Іван Рекетчук та інші. Боюсь когось забути. Почали думати насамперед, на які теми зможемо писати. В газету можна вкладати анонси і т.д.
- Деталі
- Категорія: Історія
- Перегляди: 957
Дорога редколегіє учнівської газети “Шкільна правда”, прийміть найщиріші слова вітання з 10-річним Ювілеєм. Газета «Шкільна правда» - це літопис Клубовецької школи, це крок до творення історії, це висвітлення шкільних подій. Впродовж років ми разом творили історію Клубівців. Я вдячна за вашу працю і за можливість створювати шкільні проекти разом з вами. При такій нагоді хочу написати про людину, яка є основою газети. У шкільній газеті разом з учнями працює талановита Оксана Ярославівна, для якої газета стала рідною. Саме вона змогла наповнити газету любов‘ю і турботою про Клубівці та їх жителів. Оксана Ярославівна запалила в дітях бажання писати, розбудила інтерес, взяла на себе більшу частину роботи і всю відповідальність за випуск газети. Вона допомогла дітям зробити газету цікавішою.
- Деталі
- Категорія: Випускники
- Перегляди: 1432
ФІЛЬМ "ЩАСТИ ВАМ, ДОРОГІ НАШІ ВИПУСКНИКИ" дивіться в Ютуб.
Любі мої діти!
Щиро вітаю Вас із закінченням школи! Позаду залишаються веселі шкільні перерви, цікаве спілкування з однокласниками та вчителями. А попереду- широка життєва дорога. Тож, я хочу побажати кожному з Вас знайти себе на цій дорозі, знайти свою нішу, в якій Ви зможете себе реалізувати, досягнути цілей та втілити всі свої мрії!
Слово УСПІХ останнім часом знаходить все більший сенс і конкретне наповнення.
Успішна людина-це наполеглива людина, яка знає, чого хоче.
Успішна людина-це людина, яка в змозі допомогти собі, своїй сім'ї і обовязково комусь ще, хто цієї допомоги потребує.
Успішна людина - це щаслива людина, яка заряджає щастям інших!
А найголовніше, успішна людина займається тим, що вміє і любить, і це приносить задоволення.
- Деталі
- Категорія: Випускники
- Перегляди: 1515
ФІЛЬМ "ЩАСТИ ВАМ, ДОРОГІ НАШІ ВИПУСКНИКИ" дивіться в Ютуб.
Шановні вчителі, дорогі випускники! Сьогодні від імені усіх батьків хочу привітати усіх Вас з святом Останнього Дзвоника. Хоч останній дзвінок 2020 року є незвичним і сумним, проте для 11 класу хай буде незабутнім і особливим.
Одинадцять років, як одна мить, вони пройшли, пробігли, промайнули... І здається, ніби вчора ми привели своїх маленьких дітей до 1 класу, де їх привітно і щиро зустріла перша вчителька Катерина Петрівна. Тому сьогодні, наша дорога, дякуємо Вам щиро за перші палички і букви, за те, що навчили наших дітей читати, писати і рахувати. Дякуємо Вам за турботу і ласку, за розуміння і терпіння, за всі Ваші старання виховати їх добрими дітьми. Велике Вам дякуємо!!!
Дорога наша Людмила Михайлівна! Ви були для наших дітей сім років гарним прикладом, щирим другом, відмінним педагогом.... Але сьогодні настав той час, коли доводиться відпускати своїх вихованців у світ дорослого життя.
Ми хочемо подякувати Вам щиро за Вашу турботу і ласку, за любов, за те, що Ви завжди вірили у наших дітей, завжди їх підтримували і допомагали їм у всьому. Хай Вони назавжди залишаться у Вашому серці, як добрі і старанні учні!
- Деталі
- Категорія: Випускники
- Перегляди: 1204
ФIЛЬМ "ВИПУСК 2020 КЛУБОВЕЦЬКА ЗОШ". Дивіться в Ютуб .
Сьогодні останній дзвоник останній день навчання і нам, одинадцятикласникам, хотілося б трохи поділитися досвідом у школі і висловити подяку. Дорогі вчителі! Ми, одинадцятикласники, дуже вам велико дякуємо за ці проведені роки з вами. Це не передати словами. Які це круті і незабутні роки. От справді, дуже багато ви нас навчили. Досвіду багато нам передали. Школа це такі класні моменти. Дуже багато було смішних моментів. Правда, деколи було і не смішно, але зараз приємно згадувати всі моменти. Ми вже закінчуємо школу, попереду ще ЗНО, а далі ми йдемо у наступний період життя, період відповідальності, період, в якому ми стаємо самі відповідальні за своє життя.Так, школа - це частина нашого життя і зараз ми вже її закінчуємо. Не потрібно зациклюватися на школі, а рухатися вперед.
- Деталі
- Категорія: Історія школи
- Перегляди: 1061
Директор краєзнавчого музею Клубівців Йосип Карпів:
"Шкільна правда" протягом десяти років усебічно відображує шкільне життя, думки і мрії учнів, їх працю в колективі однолітків, їх навчання і заняття спортом, їх творчість у різних царинах мистецтва. Авторами різножанрових газетних статей і фотографій є хлопці і дівчата різного віку, члени гуртка юних журналістів, діяльність яких спрямовують досвідчений керівник гуртка Оксана Пронюк-Кузьма і директор школи Володимир Пронюк. Вони ж - ці юні журналісти - є активними учасниками шкільних заходів. Важливо й позитивно, що про все вони уміють розказати й написати. Ні одна шкільна подія не залишається непоміченою.
На сторінках учнівського видання - зміст релігійних і державних, шкільних і родинних свят, незабутні зустрічі з цікавими людьми, організація навчальної і суспільно корисної праці, активізація позакласного читання, прилучення до пам"ятних скарбів рідного села.
- Деталі
- Категорія: Історія школи
- Перегляди: 1017
Заступник головного редактора учнівської газети “Шкільна правда” у 2017-2019 н.р., ведуча рубрики "Краєзнавство" Марія-Анна ТУРИК:
У цей весняний найтепліший місяць травень, такий багатий на хороші події, нашій газеті виповнюється 10 років і випускається сотий номер газети. Це справді дуже приємне свято для кожного. хто доклав в це хоча б трошки своєї праці. Газета ніколи не стояла на місці, наша школа дуже старанно працювала над нею, кожен учень і вчитель доклав зусиль для цього. Я дуже вдячна за те, що теж мала змогу попрацювати у цій газети. У мене залишилися тільки хороші спогади, залишився дуже гарний досвід роботи з словом і роботи з людьми. Газета «Шкільна правда» не тільки висвітлювала події школи і села, а й вчила учнів працювати командою, пам'ятати свою історію і разом творити майбутнє. Також я рада, що наша газета за допомогою інтерв'ю написала про дуже працьовитих, талановитих і при цьому простих людей в нашому селі.
- Деталі
- Категорія: Історія школи
- Перегляди: 1032
Головний редактор учнівської газети “Шкільна правда” у 2015-2017 н.р. Юлія ШЕШУРАК:
У травні виходить сотий тираж нашої газети… Так, я, справді, досі називаю «Шкільну правду» нашою газетою, адже все, пов’язане з газетою, дуже рідне та близьке.
Правду кажучи, коли мене попросили згадати період розквіту газети “Шкільна правда” і мій перший досвід досить важливої та відповідальної професії журналіста, я довго сиділа у роздумах… Знаєте!? Словами важко описати всю ейфорію того часу, але чому б не спробувати?
- Деталі
- Категорія: Історія школи
- Перегляди: 996
Перша редколегія газети “Шкільна правда”- Галина Тарасівна Пронюк, учитель зарубіжної літератури:
Щиро вітаю редколегію газети "Шкільна правда" на чолі з Оксаною Ярославівною із десятиріччям. 10 років часопису "Шкільна правда", 10 років натхненної праці, 10 років ентузіазму, 10 років творчій ініціативі, 10 років постійного розвитку. Дякую Вам, Оксано Ярославівно. Ви закарбували історію школи, втілили багато креативних задумів, виплекали когорту юних журналістів. Невтомний труд на цій ниві породив плоди: любов учнів та вчителів, вдячність батьків, повага односельчан...
Також хочу подякувати Жданюк Ірині Дмитрівні, бо 10 років тому вона була біля витоків газети "Шкільна правда". Ірина Дмитрівна започаткувала традицію висвітлення шкільних подій у формі періодичного видання. Вона була дизайнером, редактором, інтерв’юером, фотографом...
- Деталі
- Категорія: Історія школи
- Перегляди: 1012
Перший редактор газети “Шкільна правда” Ірина Дмитрівна Жданюк, учитель художньої культури:
Насамперед вітаю маленьку ювілярку з десятиріччям! Газета тільки тоді жива, коли переливається цікавою інформацією через край. Коли кожен шукає свій допис, своє фото, свій тріумф на сторінках газети. Коли учні-дописувачі конкурують між собою за кращі статті, за кращі фото! Коли радісно несуться коридорами школи з газетою в руках. Так виглядає "Шкільна правда" зараз. Щиро вітаю її і всіх, хто бере участь у її творенні!
- Деталі
- Категорія: Історія
- Перегляди: 1347
У контексті свят Покрова Пресвятої Богородиці, днів захисника України, створення УПА і Українського козацтва у Клубовецькій ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося яскраве свято – освячення каплички Богородиці у шкільній галереї і відкриття виставки живопису художника Володимира Березного.
Володимир ПРОНЮК, директор Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ст.:
- У нашій школі є багато добрих духовних традицій. Перед останньою лінійкою і першим дзвоником, щопонеділка і т. д. вся школа – вчителі і учні - разом з нашим сільським парохом і батьками моляться у молебні до Ісуса Христа чи Пресвятої Богородиці. Ініціатива відкриття каплички з фігурою Богородиці належить дітям – минулого року на одному із засідань учнівського комітету школярі десятого класу запропонували у нашій галереї встановити фігуру Богородиці.
- Деталі
- Категорія: Випускники
- Перегляди: 1808
У день святого Миколая у Клубовецькій школі зустрілися випускники різних поколінь. Колишні учні, котрі нині вже добре посріблені роками, підготували благочинну акцію для теперішніх школярів. Ініціатором заходу була Карпова Ольга Іванівна, яка об'єднала навколо ідеї близько тридцяти клубівчан. Спільними зусиллями вони придбали для школярів книги, картини та статуетки.
- Деталі
- Категорія: Випускники
- Перегляди: 2085
Студенти – це такий народ, який не може без пригод,
А їх, до речі, вистачає: зимова сесія чекає.
Професія "студент” – це класно, хоча, на жаль, короткочасно:
Десять семестрів чи п’ять років – оце для вас пора покосів.
Тож спішимо всіх привітати: Із вашим днем! Із вашим святом!
Цікаво, а як серцебиття студенської пори відчувають юнаки? Пропонуємо вам коротке експрес-інтерв'ю з Олександром Туриком, Андрієм Жируном та Богданом Бойчуком.
- Деталі
- Категорія: Випускники
- Перегляди: 2217
Сьогодні Міжнародний день студента. Вітаю всіх студентів, бажаю щоб навчання у вузі було цікавим, сесії легкими, знання міцними, а студентські роки – найбарвистішими. З нагоди цього свята я вирішила поспілкуватися з нашими випускниками 2018 року випуску. Цікаво, як вони? У яких навчальних закладах продовжують навчання? Які спеціальності вибрали для себе? Яким є їхнє студентське життя? Запитання для всіх одинакові, відповіді – звичайно, різні. Пропоную коротке експрес-інтерв'ю з Тетяною Марцінко, Мар'яною Лещук та Надією Сондей.
- Деталі
- Категорія: Історія школи
- Перегляди: 1948
Районна газета "Вперед"
13 листопада 2018 року увійде в літопис клубовецької громади як день відкриття спортивного залу з допоміжними приміщеннями загальноосвітньої школи. Разом з тим, знаковий цей день і в масштабах району, позаяк Тисмениччина отримала найпросторішу спортивну арену обладнану як для занять фізичною культурою, так і вдосконалення спортивних навичок з будь-яких видів спорту.
- Деталі
- Категорія: Випускники
- Перегляди: 2064
Випускники... Ще вчувається в школі їх голос і розважено-впевнені кроки, ще на стінах рясніють світлини, де цвітуть їхні всміхнені очі... Ще розмови про них: де, як, що... І, здається, от-от − той в куточку відкриється клас − і Оксанка, Тетяна, Мар'яна, Ірина, Надія розійдуться на сходи шептатись... А тим часом футбол позбирає до теми Андрія, Миколу, Богдана, Володю. А Денис їх шарпне: та давайте підкоримо гори. І наповниться клас свіжим реготом, запалом, рухом. Лиш Роман все збагне й розгадає загадку прощання: - То назавжди. Покидаємо школу, цей гамірний учнівський вулик, і малі коридори, які з часом нам будуть безцінні. Бо нас кличе життя... І виводить «па-па!» у конспекті клапливий почерк. То студентські вітри вже несуть випускний незабутній клас 2018-го року....
- Деталі
- Категорія: Випускники
- Перегляди: 2013
03 червня в дуже приємній, такій неформальній обстановці відбулася зустріч випускників Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів 1998 року. Всього в класі нас було 20 учнів, але через певні причини нас зібралося тільки семеро. Також з нами була наша перша вчителька Катерина Петрівна Турик. На жаль,наш класний керівник Панчишин Іван Ілліч - уже покійний. Минуло 20 років з того часу, як ми залишили стіни рідної школи. Там ми ще були такі юні, веселі, безтурботні, а зараз - це уже дорослі люди, у кожного своя сім’я, діти, у кожного своя доля і в кожного вона різна.
- Деталі
- Категорія: Випускники
- Перегляди: 2315
Сьогодні День журналіста. Ми чуємося причетними до цього свята, бо вже третій рік займаємося у гуртку журналістики Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Вітаємо всіх професійних і початкуючих журналістів, особливо тих, хто творить шкільну журналістику. Хай вам пишеться легко і цікаво. Пропонуємо вам у цей день п'ять цікавих експрес-інтерв'ю з мешканцями нашого села. Будемо говорити про школу, зокрема про Останній дзвоник у їхньому житті. Бо школа єднає всі покоління і спомини про шкільні роки, про вчителів залишаються на все життя чи тобі 20, чи 30. а чи 70. Є улюблені предмети, вчителі, здійснені і нездійсненні шкільні мрії. У школу завжди хочеться повернуся.
- Деталі
- Категорія: Випускники
- Перегляди: 2109
04 травня у рідній школі зустрілися випускники Клубовецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. 2008 року випуску. У цьому класі було 24 учнів, перша вчителька Катерина Петрівна Турик, класний керівник Світлана Ярославівна Бруц, тодішній директор школи Йосип Дмитрович Карпів. За десять років багато змінилося у долях випускників. На зустріч прийшло дванадцятеро. Усі вони здобули освіту, вищу чи середню-спеціальну, та рідко хто працює за спеціальністю. Практично всі на тимчасових чи постійних роботах у зарубіжних країнах (Польща, Чехія, Італія, США).
- Деталі
- Категорія: Випускники
- Перегляди: 2097
Наше інтерв'ю з випускником школи Ігорем Гудзовським, 1997 р.н., який привернув до себе увагу малюнками, які виклав в інстаграм. Малюнки надзвичайно цікаві, оригінальні. Сьогодні наше перше знайомство з творчістю Ігоря Гудзовського.
– Ігорю, де ти вчився малювати?
– У Тисменицькій школі мистецтв ім. Йова Княгиницького, вчитель Надія Василівна Теличкан.
– Що ти найбільше любиш малювати?
– Героїв з різних мультфільмів.
- Деталі
- Категорія: Історія школи
- Перегляди: 2405
Кожна людина у своєму житті згадує свою першу вчительку. Для кожного перша вчителька – це частинка його душі. Доброта, співчутливість, лагідність – усі ці риси характеру притаманні першій вчительці. Моя перша вчителька Марія Василівна Павлів. 25 років Марія Василівна трудиться на педагогічній ниві. Цього року вона випускає своїх четвертокласників. Отож приводів для інтерв’ю з своєю першою вчителькою є дуже багато.
– Маріє Василівно, скажіть, будь ласка, коли Ви прийняли рішення стати вчителем, хто вплинув на ваш вибір? Де здобували педагогічну освіту?
– Стати вчителем це мрія, напевно, кожної школярки, це мрія ще з дитинства. А здійснити цю мрію мені допомогли батьки, адже вони перші мене підтримали, а також на мій вибір вплинула моя вчителька математики. Педагогічну освіту здобувала спершу у Коломийському педагогічному училищі, а потім навчання продовжила у Прикарпатському університеті імені В. Стефаника, який закінчила у 1995 р.
- Деталі
- Категорія: Історія
- Перегляди: 2128
Гадаємо, ви помітили, як гарно стало біля нашого спортивного майданчика з бітумним покриттям. Про хід робіт ми вирішили розпитати директора Клубовецької школи Володимира Пронюка.
– В кінці грудня зреалізовано черговий етап з благоустрою території школи. Встановлено 202 кв. метри бруківки в околі міні-футбольного майданчику. Передбачається встановлення вздовж придорожної смуги лавочок та насадження зелених кущів. Має бути гарна алея, ліхтарі. Прошу школярів рухатися тротуарною зоною.
- Деталі
- Категорія: Історія
- Перегляди: 2660
2017 рік, а особливо місяць листопад, був щедрим на важливі дати та події у житті вчительки Світлани Василівни Татарин. Передовсім, це - життєвий ювілей, 25-річний ювілей учительської праці, а ще районний семінар заступників директорів шкіл з виховної роботи, який проходив на базі нашої школи. Як бачите, приводів для розмови є дуже багато. Тому редколегія учнівської газети "Шкільна правда" після гарної коляди запросила до розмови свого наставника і друга, заступника директора з виховної роботи, класного керівника 3 класу Світлану Василівну Татарин.
- Деталі
- Категорія: Випускники
- Перегляди: 2380
До нашої школи з візитом завітав колишній випускник, солдат строкої служби, мужній і зовсім дорослий Роман Овчарчин. Він поспілкувався з директором школи Пронюком Володимиром Ярославовичем, першою вчителькою Павлів Марією Василівною, пройшовся коридорами школи і на нього нахлинули спогади, про навчання, про клас і однокласників. Каже посміхаючись, що їх «було багато всюди». Зараз змужнілий і серйозний мужчина, зовсім по-іншому, по-дорослому сприймає життя.
- Деталі
- Категорія: Випускники
- Перегляди: 2512
Напередодні Дня вчителя я завітав до випускниці Клубовецької восьмирічної школи Парадної (Турик) Стефанії Василівни, 1956 року народження. Наша розмова була про школу та вчителів, тим більше, що школа назавжди прийшла у їхню родину. Донька Стефанії Василівни обрала професію учителя української мови та літератури, працює у нашій школі. З короткого інтерв’ю я зрозумів, що у Стефанії Турик було велике бажання вчитися, вона була відмінницею у школі і дуже старанною ученицею. Знання цінувалися у родині, відмінницею була донька Наталія, а тепер онука Божена.
– Стефаніє Василівно, як Вам давалося навчання у школі?
- Навчання мені давалося по-різному, українську мову і літературу я дуже добре знала і любила ці предмети, а математика давалася важче, а ще на той час ми вивчали три мови: українську, російську та німецьку. Але я дуже старалася.