Надія Мирославівна Пронюк,член учнівського самоврядування 2009-2011 н.р., одна із засновниць газети “Шкільна правда”:

Привіт!))) Пам'ятаю сам початок, як ми сиділи придумували назву газети. Це було щось нове для всіх нас. Спершу була ідея створити якусь сторінку, чи якусь програмку, де б ми могли обговорювати те що зробили. Вже й не згадаю, хто запропонував газету. Але мені здається, що то був Володимир Ярославович.

Це було після якогось концерту в школі. Тоді ми зібрали збори учнівського самоврядування, нас було десь біля двадцяти з різних класів, різні вікові категорії і було одноголосно вирішено, шо ми хочемо шкільну газету, яка буде виходити раз у півтора місяця. Спочатку ми зібрались і почали думали над назвою газети. Хтось викрикнув "шкільну», а хтось "правда". Вже й не згадаю хто… За один урок ми вирішили, що цього хочемо і зробимо! Тоді на зборах були: Марійка Молощак, Степан Шевчук, Юра Старчук, Соломія Атаманюк, я, Любомир Бойко, Іван Рекетчук та інші. Боюсь когось забути. Почали думати насамперед, на які теми зможемо писати. В газету можна вкладати анонси і т.д.  

 


   Нам це було цікаво, бо такого ніколи не було в школі. Ми збирали весь матеріал та зносили до когось з вчителів. Знаєте, мені самій дивно, що я це пам'ятаю.)))

   Матеріалу була маса! Після чого ми зрозуміли, що газету треба видавати частіше, а не раз в півтори місяця. Спочатку це був один аркуш А4, звичайно надрукований з обох сторін. А поступово збільшувався обсяг матеріалу, навіть, до чотирьох сторінок. Всього не згадаю. Практично газету творили всі класи.. Всі старалися подати інформацію з свого класу. Газету друкували і роздавали по одному екземпляру у кожний клас. По моєму, ми тоді починали робити в чорно-білих кольорах.

   Звичайно, нам помагали вчителі. Людмила Михайлівна Сенко була нашим класним керівником. Коли ми готували матеріал, ми завжди віддавали керівнику для виправлення помилок, чи доповнення якимись цікавими ідеями. Помагала Наталія Василівна Івасюк, вона була нашим викладачем української мови та літератури, заст. директора Надія Михайлівна Бойко теж багато що нам підказувала. І, звичайно, Олеся Романівна Марцінко, педагог організатор . Вона задавала більше тем для газети, обов’язково анонси, які будуть заходи, що плануємо. І багато іншого. Було справді цікаво.

   Теперішнім творцям газети – головне не боятись починати щось нове. Бо інколи це нове приведе до чогось грандіозного, масштабного, яке точно принесе задоволення, насамперед, тобі, а вже потім іншим!!!

На світлинах: 1. Надія Пронюк, одна із засновниць газети "Шкільна правда"

2-3. Перший номер учнівської газети "Шкільна правда",  2010 рік.