Випуск-1976Концерт випускникам 1976Дорогі зустрічі

Цей рік подарував нашій школі ще одну незабутню зустріч з випускниками 1976 року випуску. Традиційно випускники зустрілись на Службі Божій у рідній церкві, провідали могили своїх померлих однокласників та вчителів. І поспішили до школи, бо там їх виглядала Перша вчителька - Ольга Петрівна Старчук. Вітальним словом випускників-1976 року зустрів директор школи Володимир Ярослававич Пронюк, а вихованці школи обдарували святковими куплетами. Сьогодні школа-мама раділа своїми дітьми.

   Випуск-197626 лютого 2011 р. в приміщенні Клубовецької школи відбулась зустріч випускників 1976 року випуску. 35 років тому ці дорослі і статечні люди були підлітками, які тільки починали торувати свій шлях у навчанні. А тепер, через роки, кожен міг похвалитися своїми досягненнями поряд із неминущими спогадами дитинства у школі. Випускників вітали їхні діти та внуки. А вони, сидячи як колись за партами, пускали тиху сльозу… А поряд була перша вчителька, яку кликали мамою, Ольга Петрівна Старчук, Випуск-1976яка проживає у селі Підпечари.

  Багато пригадалося у цей вечір. Особливо класного керівника Івана Ілліча Панчишина. Це був великий і сильний клас. І що цікаво, майже всі вони залишились жити у селі, за вийнятком п'ятьох. Багато з цих випускників приводять до школи своїх онуків. І той вічний зв'язок зі школою триває.

Христина Квасніцька, 9 клас