Зустріч випускників

   На першу зустріч через 10 років прийшли до Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів випускники 2003 року і запросили першу вчительку Татарин Світлану Василівну, керівника класу Івасюк Наталію Василівну, колишнього директора  Карпіва Йосипа Дмитровича.

 

   10 роківРозмістились у своєму ж класі і словами почали  воскрешати те, що ніколи не повертається, – незабутні події шкільного дитинства.

   А пам’ятаєте?.. І згадували від першого дня  навчання до виходу зі школи про участь у шкільних святах, художній самодіяльності, драматичному гуртку, творчих звітах, спортивних змаганнях, предметних олімпіадах. Зокрема Василь Марцінко займав призові місця з трудового навчання не тільки в районі  й області, а й на Всеукраїнській олімпіаді. Тепер він працює в Прикарпатському університеті імені В. Стефаника. Роман Притуляк займав призові місця з математики й фізики на другому й третьому етапі предметних олімпіад, а після закінчення вищого навчального закладу викладає фізику в школах Тлумацького району. Оксана Бойко і Сергій Антошків брали участь у драматичній композиції, в якій відтворили давнє сільське весілля.

Далі – і про різдвяні вертепи, і свято Матері, і про цікаві уроки та зустрічі, про перерви і шкільні вечори. Кожен розповідав про те, з чим пішов зі школи у світ. Дякували за здобуті знання, за любов до навчальної праці. Розповіді були цікавими і хвилюючими, адже 10 років прожито самостійно.

Василина Плекан, Анжела Махняк, Оксана Бойко, Сергій Антошків, Василь  Марцінко, Галина Дерябін, Роман Притуляк підготували для своїх учителів вітальні вірші і від імені всіх випускників вручили їм квіти. Класне  приміщення було  наповнене атмосферою щирості і вдячності. Бо тут, у школі, усі летіли до мрії, яка йшла попереду них.

Перша вчителька Світлана Татарин підготувала фотомонтаж, аби колишні її вихованці впізнали , якими вони були у початкових класах, а керівник класу Наталія Івасюк також привітала їх своїм віршем. А було в її класі учнів 31.  Із них здобули вищу освіту 10. Педагогами стали четверо, лікарями – троє, в інших галузях працюють 13, на тимчасових роботах – троє, за кордоном – п’ять, не працюють троє. 20 випускників уже створили свої сім’ї і цим гордяться.

Тепло зустрічі кожен поніс у дальшу мандрівку життя. І на пам’ять про таку подію усі разом сфотографувалися.

Йосип КАРПІВ, с. Клубівці