У неділю, 20 жовтня, несподівано зустрілися випускники Клубовецької семирічної школи 1957 року. Майже всі вони 1943 року народження (діти війни), а цього річ їм виповниться по 70. Цей гарний вік – пройдено всі принадні життєві дороги, випито всі солодкі й гіркі трунки. Є про що говорити й спогадувати.

   В першу чергу вшанували тих, які відійшли у кращі світи – їх 10. За їхні душі у церкві відправлено парастас. Інші десять ще топчуть ряст і втішаються сонцем. Згадали й учителів, незабутні випадки зі шкільного життя. Душевним теплом зігрівала їх перша вчителька Терлецька Стефанія Андріївна, яка турбувалася про маленьких школяриків, відвідувала батьків удома, давала певні поради.

   Керівник класу Бат Степан Михайлович (1922-1983), ожив у спогадах, ніби бачили його учора. Він не тільки давав ґрунтовні знання з рідної мови й літератури, але й сам умів складати вірші, пропагував шахи і теніс, любив квіти. Ще й тепер у кожній хаті зберігаються його фотографії.

   Володіючи даром складати вірші, він римував рядки швидко і вправно. Він не завжди записував,  але виголошення їх серед учнів справляло гарне враження, виховував любов до художнього слова. Про свою творчість висловлювався так: «Для мене важливими є глибока думка і зміст вислову, які підсилюються римами. Римовані слова – це перли, які треба вміти зловити у словесному морі, з'єднати їх цільним змістом і дати їм нове життя у парі, невідоме до цього часу, коли вони лежали на дні морському поодинці».

   Тодішній директор школи Кравченко Павло Григорович (1912-2009) прищеплював учням любов до землі, на пришкільній ділянці вирощував усі городні культури. Його учні як кращі в районі побували в Москві на виставці досягнень народного господарства, а це було у 50-х роках ХХ століття. В усі важкі часи вів вважав, що нас врятує родюча земля і наша праця.

   Приємне враження справила презентація віршів випускниці 1957 року Герман (Пронюк) Насті Федорівни. Прості, щирі, зрозумілі, як народні пісні, вони полонили увагу слухачів. Тут описи чарівної природи, думки про дівочу долю, про сільські події, пригоди, про дітей і родичів.

   Зустріч випускників 1957 року зініціювала, організувала Карпів Ольга Іванівна, яка в школі була активною відмінницею навчання, головою ради піонерської дружини імені Олега Кошового, а після закінчення Чернівецького держуніверситету написала дисертацію, за яку їй було присуджено вчена ступінь кандидата хімічних наук. Працювала в Академії наук України.

Йосип Карпів, директор краєзнавчого музею с. Клубівці