Друк
Категорія: Методична робота
Перегляди: 2482

   29 березня 2013 року на базі Підліської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар-практикум для директорів шкіл району на тему: «Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) в управлінську діяльність керівника загальноосвітнього навчального закладу»Метою заходу було ознайомлення керівників шкіл із основними напрямами використання ІКТ в управлінській діяльності; підвищення їхнього рівня ІКТ-компетенцій відповідно до сучасних вимог.

 

   У своєму виступі начальник відділу освіти районної державної адміністрації Світлана Шарабуряк наголосила на тому, що впровадження в освіту ІКТ сприяє підвищенню її якості, удосконаленню організації освітнього закладу та управління ним. Застосування інформаційних технологій у системі управління освітою є особливо необхідним, оскільки саме управлінські рішення спроможні змінити всю систему загалом, а від їх правильності та своєчасності залежить ефективність системи освіти. 

   Директор Клубовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Володимир Пронюк поділився досвідом роботи зі створення власних електронних ресурсів в управлінській діяльності та навчально-виховному процесі.

   Підбиваючи підсумки роботи семінару, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти районної державної адміністрації Наталія Попадинець звернула увагу на те, що підготовка керівників до сучасного управління школою за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій є дієвим складником ефективного освітнього менеджменту.

   Учасники семінару прийняли відповідні рішення щодо використання ІКТ в управлінській та навчально-виховній діяльності загальноосвітнього навчального закладу.

http://tsm.if.gov.ua/content/content&content_id=2665