Друк
Категорія: Відкриті уроки
Перегляди: 2542
Казка мовить просто, а розуму в ній багато.
    21 січня 2013 р. у нашій школі відбулося свято Казки! На шкільній сцені ожили герої  казок  Братів Грімм, Ганса Крістіана Андерсена, Шарля Перро, Самуїла Маршака,  Євгенія Шварца,  Астрід Ліндгрен, Корнія Чуковського та багатьох інших.  Ролі виконували учні 5 і 6 класів. Організатор заходу - вчитель світової літератури Пронюк Галина Тарасівна. Це було незабутнє свято казки!
 
 Казки люблять усі — і дорослі і малі. Вони бувають різні: довгі і короткі, веселі, чарівні, написані автором або складені народом. Проте у всіх казок є одна спільна риса - мудрість.
  Наші казкові герої з творів світової літератури. Поряд з давніми улюбленцями Ганса Крістіана Андерсена, Братів Грім, Шарля Перро на сцені оживають герої нових сучасних авторів. Учні радо відтворюють: кумедну Пеппі, міфічного велетенського Троля,  вірного ведмедя Балу та інших.  Свято казки — добре, веселе, костюмоване, з цікавими вікторинами та загадками. А казковий фотоапарат зробив для нас чудові світлини з цього свята. Погляньте, які всі гарні! Свято казки перше у новому 2013 році.  Після зимових канікул учні гарно відпочили і з великим захопленням виконували на сцені  улюблені ролі. А розпочав свято Казкар:
  Добрий день вам, любі друзі!
Я — Казкар у цій окрузі.
Все на світі знаю я — це професія моя.
Мене в школі всі чекають — бо я учнів поважаю,
Я навчаю їх любити і добро в житті чинити!
Тож до Казки поспішайте!
І костюми одягайте!
Зараз Царство оживе -
Вже Король на бал  зове!
Там Принцеса, Чарівниця, Фея, Герда,
Пасербиця.  І Дюймовочка, і Кай там -
Тож хутенько поспішайте!!!
Молощак Марія
Автор світлин Йосип Карпів.