Друк
Категорія: Відкриті уроки
Перегляди: 2499
  Урок-свято відбувся у 5 класі 8 лютого 2013 року за казкою “Мауглі” Кіплінга. Вчитель світової літератури Пронюк Г.Т. провела з учнями відкритий урок “Мауглі: від голодного Жабеняти до “Володаря Джунглів”. Урок пройшов у формі усного журналу, завданням чого було підготувати до випуску 11 рубрик.
На уроці учні вчилися характеризувати образ Маууглі; розвивати пам'ять, логічне мислення, творчу уяву і фантазію, навички словесного малювання, акторські здібності. Вчитель виховувала у дітей прагнення до самовиховання і самовдосконалення.
 
Зміст казки вчитель разом з учнями глибоко проаналізували різними формами роботи: бліцопитування, прийом “Гронування”, рольова гра та інтерв’ю з Мауглі. Урок виховував у дітей доброту, благородство, силу характеру та любов до природи. Звичайний урок перетворився на свято, яке дуже швидко минуло і залишило приємні враження в учнів та гостей.
Присутні вчителі висловили слова вдячності вчителю світової літератури Пронюк Г.Т. та учням 5 класу за проведений урок на високому науково-теоретичному рівні.
Наталія Івасюк, заст. директора школи
Враження
8 лютого у нашому класі відбувся відкритий урок зі світової літератури на тему ”Г. Кіплінг. Повість-казка “Мауглі”. Урок проводила вчителька світової літератури Галина Тарасівна Пронюк. На уроці були також присутні директор школи Володимир Ярославович Пронюк та заступник директора Наталія Василівна Івасюк.  Вчителька задавала питання, миі жваво та активно відповідали. Урок пройшов гарно і цікаво. Всі були дуже задоволені і ніхто не побачив, як ми хвилювалися.
     Медвідчук Яна